تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی FlightGear Flight Simulator شبیه ساز پرواز

بازی FlightGear Flight Simulator شبیه ساز پرواز . بازی هایی که توسط داوطلبان برنامه نویس نوشته و تحت لیسانس های آزاد مثل GPL منتشر می شوند ، کم هستند اما قابلیت های زیادی دارند. به علت اوپن سورس بودن هرکسی می تواند آن را ویرایش کرده و در توسعه آن نقش داشته باشد. چون کپی رایت ندارند ، رایگان هستند. برای بیشتر سیستم های عامل مثل ویندوز ، توزیع های لینوکس و مکینتاش در دسترس بوده و همه می توانند بازی کنند. یکی از این بازی های قدرتمند شبیه ساز پرواز FlightGear Flight Simulator است . طرح اصلی بازی شبیه ساز پرواز ، برای مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی بوده است. اما به مرور قابلیت سرگرمی پذیری هم آن اضافه شد و تنها یک نرم افزار مهندسی نیست ، بلکه یک بازی مهندسی است . مهم ترین ویژگی بازی شبیه ساز FlightGear اوپن سورس بودن آن است. به همین علت مدل های فراوانی از هواپیماها و هلیکوپترها توسط برنامه نویسان و علاقه مندان به پرواز ساخته شده است که در دسترس عموم هستند . محیط های بازی نیز جذابیت زیادی دارند. مثلا با یک هواپیمای آتش نشان باید آتش سوزی در یک جنگل را خاموش کنید. با هواپیماهای نمایشی می توانید در محیط های شهری پرواز کنید . اگر می خواهید تجربه نابی از خلبانی و مهندسی پرواز داشته باشید ، FlightGear را از دست ندهید .

 

ویژگی های بازی FlightGear Flight Simulator :

– رایگان

– سه بعدی

– بیش از 20 هزار فرودگاه و محیط پرواز

– بیش از 400 مدل هواپیما

– محیط های گوناگون

– بر اساس اصول دینامیک پرواز

– برای همه سیستم های عامل

 

تصاویری از محیط بازی FlightGear Flight Simulator :

FlightGear-Flight-Simulator-01-www.download.ir FlightGear-Flight-Simulator-02-www.download.ir FlightGear-Flight-Simulator-03-www.download

 

 

سیستم مورد نیاز :

A screen with a resolution of at least 1024×768 @32bpp with support for OpenGL 2.1 or better and at least 1 Gb of dedicated DDR3+ (DDR5 preferred) VRAM (i.e. 512 Mb VRAM minimum)
At least 1-2 Gb free RAM
CPU: At least a dual/quad core processor with ~2 GHz each, 64bit architecture
2Gb HD space for a minimum installation
A 3 button mouse or 2 button mouse with scroll wheel
An optional sound card, Soundblaster compatible, preferably with EAX support

 

سایت مرتبط : FlightOrg

دانلود بازی FlightGear Flight Simulator شبیه ساز پرواز با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود