تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمه کارتونی One Piece Episode of Alabaster 2007

One Piece Episode of Alabaster 2007  در سال 2007 توسط کمپانی Toei Animation ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Takahiro Imamura بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمنیه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفق بسیاری مانند Fist of the North Star: New Saviour Legend و Digimon: Island of the Lost Digimon را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : دزدان دریایی تصمیم می گیرند که به پرنسس ویوی کمک کنند تا بتواند سرزمین خود را که مدتی است از سوی افراد شیطانی مورد تحدید قرار می گرفته و هم اکنون وارد جنگ شده است را نجات دهد تا باری دیگر مردم این سرزمین بتوانند با خوشی و راحتی به زندگی خود برسند . در ادامه دزدان دریایی متوجه می شوند که این جنگ توسط یک گروه مخفی به نام باروک آغاز شده است و هدف این گروه از بین بردن صلح و آرامش در این منطقه است دزدان دریایی در ابتدا بر این باور بودند که این جنگی کوتاه خواهد بود و آنها به سرعت پیروز این جنگ خواهند شد ، اما پس از اینکه آقای صفر رئیس این گروه وارد نبرد می شود آنها به اشتباه خود پی می برند .

مشخصات دیگر این انیمیشن :

– ژانر : انیمیشن درام– کارگردان : Takahiro Imamura– شرکت سازنده : Toei Animation– محصول کشور : ژاپن– تاریخ انتشار : 2007– مدت زمان : 90 دقیقه– فرمت پخش : MKV– زیرنویس فارسی :دارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود