دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود Signal Ops بازی عملیات سیگنالی برای کامپیوتر

در بازی عملیات سیگنالی Signal Ops شما فرمانده نیروی های دولتی را برعهده دارید که وظیقه انجام عملیات های گوناگونی مثل جاسوسی ، ترور ، دزدی و… دارند. شما به عنوان یک ناظر تمام عیار کل محیط بازی را در نظر گرفته و حتی به جای افراد خود غیرمستقیم نیز می توانید بازی کنید. گیم پلی بازی در نوع خود بی نظیر است. هم زمان از طریق سه تلویزیون می توانید محیط بازی پوشش دهید.

در بازی Signal Ops هم زمان ، شما هم فرمانده ، مراقب ، نگهبان ، واحد پشتیبانی ، واحد عملیاتی و ناظر نیز باشید.  محیط بازی و کارمندان آن، یاداور فیلم پساآرمانشهری برزیل است. نیروهای امنیتی که وظیفه نظارت و انجام عملیات گوناگون را دارند.

سبک بازی جدید است. 4 نقش در آن واحد را بازی کنید. شما هیچ وقت به طور مستقیم در عملیات ها شرکت نمی کنید.

داستان از این قرار است که شما به عنوان یک افسر مرکز مخفی در زیرزمین فعالیت می کنید. این مرکز که در یک جامعه استبدادی تحت رهبری پدر تاریکی Dark Father اداره می شود. تمام عملیات ها برای این است که قدرت پدر تاریکی حفظ شود و ساختار دولتی و استبدادی آن بدون مشکلی به کار خود ادامه دهد. شما وظیفه دارید قدرت پدر تاریکی را از طریق کارهای گوناگون مثل حذف فیزیکی مخالفان ، جاسوسی از شهروندان و… را انجام دهید.

 

تصاویری از محیط بازی :

   

ویژگی های بازی :

– تلفیق جدیدی از استراتژی حضور در صحنه

– تاکتیکی و عملیاتی

– محیط های گوناگون

– لیست ترور

– گیم پلی جدید و جذاب

– برای ویندوز

– نصب آسان

 

سیستم مورد نیاز :

: Windows XP / Vista / 7 / 8, Processor: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon II X2 2.8 GHz 3 GB RAM, Intel HD 3000, GeForce 8600 GT, Radeon HD 3650, or better with 512MB memory, 2GB HDD SpacePatched to version r5159

 

دانلود Signal Ops بازی عملیات سیگنالی برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : space

 • 4 replies
   • دانلود فارسی says:

    سلام
    همه پارت ها را داحل یک پوشه کپی کرده و بعد تنها پارت 1 را اکسترکت نمایید.

    پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *