راهنمای تصویری ساختن اکانت اپل آیدی Apple ID

Apple ID یک اکنت آنلاین برای دسترسی به تمام محصولات مربوط به کمپانی Apple می باشد . این اکانت برای بسیاری از محصولات از قبیل iWork , iCloud , iTunes Store و Apple Store با استفاده از ایمیل متقاضی ممکن می باشد . در واقع بدون استفاده از اپل آیدی شما قادر به استفاده از هیچ گونه محصولات اپل اعم از نرم افزار و یا بازی چه به صورت پولی و چه رایگان نخواهید بود . اپل آیدی برای تمام دیوایس های اپل از قبیل آیفون , آیپد , آیپاد و مک مورد استفاده قرار می گیرد از آنجا که ساختن Apple ID در کشور ایران به علت وجود تحریم ها و عدم پشتیبانی کمپانی Apple با مشکلات فروانی روبه رو است سایت دانلود فارسی در نظر دارد تا با ساخت و فروش اکانت اپل آیدی به شما دوستان عزیز کمک کند و شما با تهیه این اکانت به راحتی می توانید از تمام محصولات مرتبط با اپل بهره مند شده و نهایت استفاده را انجام دهید .

سرویس های قابل استفاده از طریق Apple ID :

 App Store

یک فروشگاه نرم افزار دیجیتالی می باشد که به صورت برنامه پیش فرض بر روس تمامی دیوایس های Apple موجود می باشد . نرم افزارها در سیستم عامل IOS و OS به گونه ای طراحی شده اند که برای نصب و اجرای آنها به برنامه ای خاص نیاز است و این برنامه همان App Store می باشد که رابط بین کاربران اپل و اپلیکیشن های آن می باشد . هم اکنون بیش از یک میلیون نرم افزار در اپ استور وجود دارد . شما برای دسترسی به این نرم افزارها نیاز به Apple ID دارید سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید .

App.Store.www.Download.ir

 Game Center

Game Center محیطی است که شما می توانید از تمام بازی های که بر روی دیوایس اپل خود ریختید بک آپ گرفته و همچنین محلی برای ذخیره سازی بازی می باشد برای دانلود و نصب بازی ها در وهله ی اول نیاز به یک Apple ID دارید سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا برای استفاده از این سرویس اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید .

Game.Center.www.Download.ir

iCloud

محل ذخیره سازی ابری فضایی در اختیاران کاربران Apple قرار می دهد و به وسیله ی آن کاربران می توانند موزیک ها , برنامه ها و بازی های خود را در فضای ابری ذخیره سازند . این قابلیت از نسخه ی IOS 5 به بالا و OSx 10.7.2 در دیوایس های اپل اضافه شد و برای استفاده از تمام امکانات آن نیاز به Apple ID می باشد سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا برای استفاده از این سرویس اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید .

iCloud.www.Download.ir

 iMassage

iMassage یکی از سرویس های ویژه Apple می باشد و می توان به صورت رایگان با کسانی که خود دیوایس اپل دارند Sms ارسال کرد . این اپلیکیشن از بسیارس از اپلیکیشن های مشابه نظیر تانگو , لاین و وایبر بهتر بوده و دارای کیفیت بالاتری می باشد . برای استفاده از این نرم افزار نیاز به Apple ID می باشد . سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا برای استفاده از این سرویس اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید .

iMessage.www.Download.ir

Find My iPhone

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا هنگامی که گوشی خود را گم کرده اید و یا سرقت شده است به راحتی محل آن را پیدا کنید . این اپلیکیشن رایگان می باشد ولی برای فعال سازی اولیه نیاز به Apple ID می باشد . سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا برای استفاده از این سرویس اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید . 

Find,My.iPhone.www.Download.ir

FaceTime

اپلیکیشن FaceTime یکی از محبوبترین اپلیکیشن های اپل می باشد با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به وسیله ی دو دیوایس مربوط به اپل و داشتن اینترنت به راحتی مکالمه تصویری برقرار نمایید . برای استفاده از این اپلیکیشن بر روی دیوایس اپل خود نیاز به Apple ID دارید . سایت دانلود فارسی این امکان را به شما می دهد تا برای استفاده از این سرویس اکانت اپل آیدی خود را از لینک زیر تهیه کنید . 

FaceTime.www.Download.ir

هچنین شما می توانید آموزش قدم به قدم ساخت Apple ID را به صورت فایل PDF از اینجا دانلود کنید

راهنمای تصویری ساختن اکانت اپل آیدی Apple ID

خرید Apple ID آماده

لینک دانلود