تبلیغات
تبلیغات

انیمه وان پیس One Piece + زیرنویس ( قسمت 956 اضافه شد )

به روز رسانی :

1399/10/14 قسمت 956 اضافه شد.

One piece

نام یک مانگای ژاپنی می باشد که توسط Eiichiro Oda نوشته شده است ، اودا یکی از نویسندگان محبوب و حرفه ای کشور ژاپن می باشد که سابقه خلق مانگاهای بسیاری نظیر Wanted! , Monsters را در کارنامه هنری خود دارد و برای تحریر این مانگاها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . پس از موفقیت های بی نظیر این مانگا در سال 1999 تبدیل به یک انیمه سریالی شده است . این انیمه سریالی  توسط Junki Takegami نوشته شده است و توسط کمپانی Madman Entertainment ساخته شده است . این انیمه یکی از محبوب ترین انیمه های ژاپنی ساخته شده می باشد که تاکنون موفق به کسب جوایز بسیری نیز شده است . این انیمه بخاطر شخصیت پردازی هنری بسیار زیبایشو همچنین استفاده از شوخی های جذاب موفق شده است تعداد بسیار زیادی طرفدار به سوی خود جذب کند . تا تاریخ آگوست 2016 این انیمه موفق به فروش 380 میلیون نسخه شده است .سایر توضیحات :

انیمه One piece

در جایی آغاز می شود که یکی از بزرگترین دزدان دریایی دنیا با نام GOLD.Roger که به عنوان شاه دزدان دریای شناخته می شود بر اثر یک حادثه کشته می شود ، درست قبل از مرگش روجر اعلام می کند که یک گنجینه بسیار بزرگ در نقطه ای نامعلوم و اسرار آمیز دفن شد است و شخصی که بتواند این گنجینه را پیدا کند ، تبدیل به ثروتمندترین انسان روی کره زمین می شود . بیست و دو سال پس از مرگ راجر یک دزد دریای به نام Monkey D. Luffy که تمام زندگی خود را تحت تاثیر راجر بوده است ، تصمیم می گیرد که با کشتی و دوستان خود به دنبال گنج راجر برود و تبدیل به بزرگترین و ثروتمندترین دزد دریایی دنیا شود . در ادامه او متوجه می شود که افراد زیادی به دنبال این گنج می باشند و این سفر بزگترین چالش زندگی او خواهد بود . انیمه سریالی One piece یکی از محبوب ترین و جذاب ترین انیمه های ژاپنی ساخته شده می باشد .
نام: One Piece
تاریخ انتشار: 1997
کیفیت: 480p - 720p - 1080p
زیرنویس: دارد
زبان: ژاپنی
ژانر: انیمیشن
مدت زمان پخش: 30 دقیقه
محصول کشور: ژاپن
فرمت فایل: MKV
کارگردان: Gorō Taniguchi
تهیه کننده: Tetsuo Daitoku, Hidekazu Terakawa
نویسنده: Eiichiro Oda
تاریخ تولید: 1997 تا به امروز
منتشر کننده: Shueisha
رمز فایل: www.download.ir

One piece

The series focuses on Monkey D. Luffy, a young man who, inspired by his childhood idol and powerful pirate "Red Haired" Shanks, sets off on a journey from the East Blue Sea to find the famed treasure One Piece and proclaim himself the King of the Pirates. In an effort to organize his own crew, the Straw Hat Pirates (麦わら海賊団篇 Mugiwara Kaizoku-danhen), Luffy rescues and befriends a swordsman named Roronoa Zoro, and they head off in search of the One Piece.

لینک دانلود