تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی همه می دانند از اصغر فرهادی Everybody Knows 2018

فیلم سینمایی همه می دانند نام جدیدترین ساخته ی اصغر فرهادی، کارگردان مشهور کشورمان می باشد. پنلوپه کروز و خاویر باردم دو بازیگر سرشناس این فیلم سینمایی هستند . فیلم همه می دانند که با نام Todos lo saben 2018 هم شناخته می شود یک درام خانوادگی و روانشناسانه است . اصغر فرهادی کارگردان موفق سینمای ایران و جهان برنده جایزه اسکار جدیدترین اثرش را به زبان اسپانیایی جلوی دوربین میبرد . کارگردان سرشناس فیلم فروشنده در فیلم همه می دانند از دو بازیگر معروف استفاده کرده و عنوان همه می دانند را برای فیلمش برگزیده است . در جریان این فیلم دزدیده شدن یک دختربچه باعث برملا شدن رازهای مگوی یک خانواده می شود ، این پروژه سینمایی به زبان اسپانیایی است و بازیگران اصلی آن پنلوپه کروز و خاویر باردم خواهند بود . خوزه لوییس الکین ، فیلمبردار مطرح اسپانیایی که در هفتادمین جشنواره لوکارنو از وی به صورت ویژه تجلیل شد قرار است تصویربرداری این پروژه را بر عهده داشته باشد . اصغر فرهادی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است و تاکنون دو اسکار بهترین فیلم خارجی را کسب کرده است . نام اسپانیایی این فیلم Todos lo saben 2018 می باشد .

در خلاصه داستانی که در سایت imdb منتشر شده آمده است : «کارولینا براى دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا باز می‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ و ناخواسته ای پیش می آید که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد . طرح ساخت فیلم همه مى‌ دانند در اسپانیا، چهار سال پیش آغاز شد و فرهادى تحقیق و نگارش داستان را از همان زمان شروع کرد .

انتظار برای فیلم بعدی فرهادی به نام همه می‌دانند، اصغر فرهادی را در فهرست 100 فیلم مورد انتظار سال 2018 قرار داد. پنج انتخاب برتر سال پلی‌لیست هم شامل «لیدی برد»، «دانکرک»، «پروژه فلوریدا»، «شکل آب» و «بلید رانر 2049» بود. نکته جذاب این فهرست قرار داشتن “همه می‌دانند” اصغر فرهادی در رتبه دوازدهم است !!

cannes-film-festival-logo-featured

این فیلم تنها به این دلیل که در ایران امکان اکران  و پخش ندارد  رایگان ارایه می شود و در صورت مغایرت داشتن با این اصل، لینک دانلود برداشته خواهد شد.

همه می دانند

مشخصات فیلم سینمایی همه می دانند :

– ژانر : درام خانوادگی– کارگردان : اصغر فرهادی

– تصویربردار : خوزه لوییس الکین

– نویسندگان : اصغر فرهادی– تهیه کننده : اصغر فرهادی– محصول کشور : ایران– تاریخ اکران : May 8, 2018– مدت زمان : نامشخص– هزینه ساخت : 11.8 میلیون دلار– زبان پخش : اسپانیایی– بازیگران : پنلوپه کروز ، خاویر باردم و …– کیفیت نمایش : 720p– فرمت فایل : MKV

Everybody Knows 2018

EVERYBODY KNOWS (TODOS LO SABEN) follows Laura (Cruz) on her travels from Argentina to her small home town in Spain for her sister's wedding, bringing her two children along for the occasion. Amid the joyful reunion and festivities, the eldest daughter is abducted. In the tense days that follow, various family and community tensions surface and deeply hidden secrets are revealed.

لینک دانلود