تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

مجموعه نرم افزار گرافیکی زارا Xara Graphic All-in-One Suite

مجموعه نرم افزار گرافیکی زارا Xara Graphic All-in-One Suite 9.2.7.3097 که توسط سایت دانلود فارسی ارائه شده است شامل 4 مجموعه نرم افزار گرافیکی به صورت کامل است . مجموعه نرم افزارهای ارائه شده آخرین نسخه مجموعه شرکت زارا می باشد که در سال 2014 ارائه شده است . مجموعه ارائه شده شامل Xara Page & Layout Designer 9.2.7.30974 ، Xara Designer Pro X9 9.2.7.30974 ، Xara Photo & Graphic Designer 9.2.7.30974 ،  Xara Web Designer Premium 9.2.7.30974 می باشد که مناسب برای سیستم عامل ویندوز در نسخه های 32 و 64 می باشد . در هر پوشه از نرم افزار برای هر نسخه 32 و 64 بیتی به صورت جداگانه همراه با یک فایل فعال سازی موجود است .

.

نرم افزار Xara Page & Layout Designer :

نرم افزار ارائه شده مناسب برای طراحان صفحه آرا می باشد و میتوان توسط نرم افزار پوستر و بروشور با کیفیت بالایی را خلف کنند . استفاده از قالب های پیشفرض کاربران را با نحوه استفاده کردن از نرم افزار آشنا میکند . ابزارهای نوشتاری در نرم افزار به کاربر این امکان را میدهد تا بتواند برای متن های استفاده شده در قالب بندی و سایر اطلاعات نوشتاری از ابزار نوشتاری استفاده نمایند . نرم افزار به صورت مستقیم میتواند طراح های به اتمام را رسیده به چاپ برساند .

.

نرم افزار Xara Designer :

با استفاده از این نرم افزار میتوانید تا تصاویر و محیط گرافیکی را طراحی کنید . استفاده از نرم افزار به همراه با ابزارهای در نظر گرفته شده کاربران را دعوت میکند تا یک طرح بیادماندنی را از خود به جا بگذارد .

.

نرم افزار Xara Photo & Graphic Designer :

نرم افزار Xara Photo & Graphic Designer یکی از کاربردی ترین نرم افزار ساخت و ویرایش تصاویر می باشد . با استفاده از نرم افزار ارائه شده میتوانید به طراحی لوگو ، تصاویر گرافیکی ، هدر سایت و …. بپردازید . نرم افزار از ورودی فایل های تصاویر با فرمت های مختلف به همراه ذخیره سازی با فرمت های مختلف را پشتبانی میکند .

.

نرم افزار Xara Web Designer Premium :

نرم افزار ارائه شده برای کاربرانی که میخواهند طراحی یک صفحه وب را بدست بگیرند مناسب می باشد . نرم افزار ارائه شده به کاربران این اجازه را میدهد تا بدون کد نویسی صفحات محیط جذاب و گرافیکی را طراحی کنند . نرم افزار از فرمت های رایج تصویری پشتیبانی میکند و به کاربر اجازه میدهد تا بتوانند با درگ اند دراپ کردن تصاویر ، عکس مورد نظر را بر روی وب مورد دلخواه درج کنند . کد نویسی نرم افزار از جاوا اسکریپ ، html , Xhtml پشتیبانی میکند .

تصاویری از محیط نرم افزار : 

  مجموعه نرم افزار گرافیکی زارا Xara Graphic All-in-One Suite

سایت مرتبط : Xara

مجموعه نرم افزار گرافیکی زارا Xara Graphic All-in-One Suite 9.2.7.3097 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی همراه با آموزش نصب به صورت رایگان

لینک دانلود