تبلیغات
تبلیغات

Videohive project After effect پروژه های آماده افتر افکت

نرم افزار After effect محصول شرکت Adobe می باشد . این نرم افزار جامع و کاربردی یکی از برترین نرم افزارهایی است که تا بحال در زمینه ساخت جلوه های ویژه تصویری به بازار عرضه گردیده است . امروزه این نرم افزار به عنوان پرکاربردترین نرم افزار در تمامی زمینه های جلوه های رایانه ای می باشد . شما با کمک ایننرم افزار پر قدرت خواهید توانست تیزر تلویزیونی و یا هزاران موضوع دلخواهخ خود را به راحتی تهیه و تولید نمایید .نکاتی در باب افتر افکت :

1- کاربرد برنامه افتر افکت دقیقا ایجاد افکت های مختلف روی فیلم مثل تغییرات رنگ، تغییرات نور، ایجاد دوربین مجازی، مونتاژ چند فیلم با هم، حذف بخشی از یک تصویر ویدیویی، … و همینطور ساخت انیمیشن با استفاده از ابزارهای رسم شکل و ماسک و متن و … هست.

2 –  ساخت تیزرهای تبلیغاتی(آگهی های تلویزیونی)، ویرایش نور و رنگ فیلمهای سینمایی و تلویزیونی، ساخت زیرنویس، ساخت منوی DVD ، ساخت انیمیشن های وب و … .3 – تفاوت اصلی افتر و پریمیر به کارایی اونها برمیگرده : افتر افکت برای جلوه های ویژه استفاده میشود اما نرم افزار پریمیر برای تدوین استفاده میشود

  VideoHive به عنوان برترین کمپانی تولید در زمینه ویدئوهای آماده برای نرم افزار افتر افکت می باشد . حال پس از ماهها تلاش تیم دانلود فارسی موفق شد مجموعه ای بی نظیر از تمامی ویدئوهای ارائه شده توسط این کمپانی عظیم را جمع آوری کند و در قالب مجموعه videohive project After effect به شما بازدیدکنندگان گرامی عرضه کند . این مجموعه ویدئوهای عرضه شده از سال 2010 تا بحال را شامل می شود . این ویدئوها در 96 بخش کامل به شما بازدیدکنندگان گرامی عرضه می شود .

Videohive project After effect پروژه های آماده افتر افکت

پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.1

تعداد دیسک : 19DVD

خرید پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.1

پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.2

تعداد دیسک : 19DVD

خرید پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.2

پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.3

تعداد دیسک : 16DVD

خرید پروژه های آماده افتر افکت Videohive Project Vol.3

لینک دانلود