تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید LastPass Authenticator v1.2.0.1179

LastPass Authenticator ابزاریست برای ساخت و نگهداری رمزهای قدرتمند . امروزه با وجود نرم افزار و سایت های مختلف که برای ورود رمز نیاز دارند به خاطر سپردن تمام این رمز ها شاید کمی مشکل باشد . LastPass Authenticator ابزاریست که با آن می توانید بجای استفاده از رمزهای کوتاه و تکراری که قابل حدس می باشند رمزهای بسیار ایمن را تولید و همچنین ذخیره کنید . با این کار امنیت اکانت های شما بالا می رود و همچنین دیگر نیازی به حافظه سپردن رمز ندارید . اولین نسخه LastPass Authenticator در تاریخ 22 آگوست 2008 منتشر شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست نظر بسیاری از کاربراین را به خود جلب کند. در مارچ 2009 این برنامه جایزه‌ ی انتخاب سردبیر را از PC Magazine دریافت کرد و بسیاری از سایت‌های معتبر مانند Lifehacker و Makeuseof به تقدیر و بررسی این نرم افزار پرداختند . همچنین فزونه‌ی LastPass میان کاربران فایرفاکس امتیاز 4 از 5 را دریافت کرد .

lastpass.www.download.ir-min

ویژگی های نرم افزار اندروید LastPass Authenticator :-LastPass Authenticator کدهای 6 رقمی را هر 30 ثانیه تولید می کند-استفاده از Push notifications که با یک لمس می توانیید ورود را تایید کنید و دیگر نیازی به ورود رمز نیست-تهیه نسخه پشتیبان اختیاری برای بازگرداندن رمز هایتان بر روی یک دستگاه جدید-پشتیبانی از کد های SMS-تنظیم خودکار از طریق کد QR-پشتیبانی از حساب های LastPass-اضافه کردن چندین حساب-لینک مرتبط : Google Play

LastPass Authenticator v1.2.0.1179

Safeguard your LastPass account by requiring two-factor authentication codes when signing in. Two-factor authentication improves your digital security by protecting your account with an additional login step. Even if your password is compromised, your account can’t be accessed without the two-factor authentication code.

لینک دانلود