تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

پکیج کامل بازی ها و نرم افزارهای برتر آیفون آیپد آیپاد اکتبر 2013

سر انجام پس از مدتی انتظار سایت دانلود فارسی پکیجی کامل از برترین بازی ها و نرم افزارهای سال را در اختیار شما کاربران محترم قرار داد، این پکیج شامل جدیدترین نرم افزارها با ورژن جدید و آپدیت شده و بهترین بازی هایی که بسیار پرطرفدار و جذاب بوده را شامل می شود، تمامی این نرم افزارها و بازی ها شامل تمامی سنین بوده و می توانید تمامی آنها را در این پکیج یافت کنید،شما همکنون می توانید تمامی ویژگی ها و عکس های بازی ها و نرم افزارها را در ادامه مطلب تماشا کنید این پکیج با راهنمای نصب بازی ها و نرم افزارها در اختیار شما قرار گرفته شده است، پکیج کامل بازی ها و نرم افزارها مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد، امیدواریم از دانلود این پکیج لذت ببرید.   ویژگی های پکیج :   – در این مجموعه سعی شده بهترین و برترین بازیهای ماه سپتامبر 2013 را به انتخاب کاربران محترم جمع آوری کنیم . – ‫بازیهای انتخاب شده برای این مجموعه همگی دارای گرافیک بالا و محیطی 3 بعدی می باشند . – بازیهای این مجموعه مناسب برای تمام سنین انتخاب شده است . – این مجموعه شامل بازی های اکشن، استراتژیک، ماجراجویی، کارتونی، ورزشی، مسابقه ای و آخرین و جدیدترین نسخه نرم افزارهای کاربردی می باشد . – قابل استفاده در تمامی گوشی های آیفون، آیپد، آیپاد می باشد . – قابل نصب بر روی تمامی سیستم ها با آی او اس IOS 4.0 به بالا می باشد .   لطفا برای بزرگ شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید .   – گلچینی از بازی های ورزشی و مسابقه ای :

1

بازی Hit Tennis 3 :

در این بازی شما توپ را با دست کنترل می کنید و همچنین کنترل تمامی بازی به عهده شما است، بازی تنیس واقعی با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده، این بازی دارای زمین های مختلف و سطح بازی سخت تا آسان ساخته شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی تنیس واقعی :

Hit-Tennis-3-1-www.download.irHit-Tennis-3-2-www.download.ir

بازی NFL Pro 2014 :

بازی فوتبال آمریکایی حرفه ای با گرافیکی بی نظیر و محیط سه بعدی طراحی شده و در این بازی تمامی بازیکنان و تیم های مورد علاقع شما ساخته شده است، در این بازی همه چیز واقعی است، بازی فوتبال آمریکایی حرفه ای شبیه ساز فوتبال واقعی است و مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویر از محیط بازی فوتبال آمریکایی :

NFL-Pro-2014-The-Ultimate-Football-Simulation1-www.download.irNFL-Pro-2014-The-Ultimate-Football-Simulation2-www.download.ir

بازی NBA 2K14 :

در بازی بسکتبال حرفه ای تمامی بازیکنان بصورت کاملا واقعی ساخته شده اند، در این ورژن بازی تعداد زیادی تیم های معروف و بازیکنان حرفه ای اضافه شده است، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی بسکتبال حرفه ای :

NBA-2K14-1-www.download.irNBA-2K14-2-www.download.ir

بازی FIFA 14 :

بازی فوتبال فیفا 14 یکی از بازی های بسیار پرطرفدار و جذاب برای تمامی طرفداران فوتبال می باشد، در بازی فوتبال فیفا، 33 لیگ، 600 تیم، 34 استادیوم و بیش از 1600 بازیکن اضافه شده است، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده است مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی فوتبال فیفا 2014 :

FIFA-2014-1-www.download.irFIFA-2014-2-www.download.ir

بازی Asphalt 8 :

بازی آسفالت 8 یکی از برترین بازی های شرکت گیم پلی است این بازی با گرافیکی بی نظیر ساخته شده است، در این بازی تمامی ماشین ها با طرحی جدید و جلوه های خاص طراحی شده است، این بازی یکی از بهترین بازی های گوشی های آیفون می باشد، بازی آسفالت 8 مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی :

Asphalt8.2.www.download.irAsphalt8.1.www.download.ir

بازی  4 Wheel Madness :

بازی جنون چهار چرخ یکی از بازی های کنترل کردن ماشین می باشد، در این بازی ماشین شما با چرخ های بسیار بزرگ ساخته شده است و وظیفه شما در این بازی هدایت کردن و کنترل ماشین می باشد، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم ها IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی 4 Wheel Madness :

4-Wheel-Madness-1-www.download.ir4-Wheel-Madness-2-www.download.ir

بازی iBoat Racer :

در این بازی کار شما هدایت و کنترل قایق است، شما می توانید این بازی را بصورت تکی و یا گروهی بازی کنید، در این بازی قایق های مختلفی ساخته شده است و برای راه یافتن به مراحل بعد باید در پیست قایقرانی حریفان خود را شکست دهید و قایقتان را ارتقاء دهید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.2 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی مسابقه قایقرانی :

iBoat-Racer1-www.download.iriBoat-Racer2-www.download.ir

بازی Madden NFL 25 یکی از بازی های پرطرفدار و بسیار جذاب برای تمامی سیستم های IOS می باشد، بازی فوتبال آمریکایی را می توان بصورت یک بازی ورزشی بسیار زیبا نام برد، این بازی با گرافیکی بالا و محیط بازی سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Madden NFL 25 :

Madden-NFL-251-www.download.irMadden-NFL-252-www.download.ir

بازی Head Soccer :

بازی Head Soccer یکی از بازی های بسیار زیبا و کارتونی می باشد، در این بازی شما با یک شوت برنده بازی می شوید و هر چه زمان به پایان بازی نزدیک می شود قدرت شوت شما قویتر می شود، این بازی بصورت کارتونی و خنده دار می باشد و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی :

بازی Redline Rush :

بازی Redline Rush یکی از بازی های مسابقه اتومبیل رانی بسیار زیبا و جذاب برای تمامی سیستم های IOS می باشد، این بازی با تصویری بصورت HD ساخته شده و به بازیکن هیجان بالایی می دهد، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی:

– گلچینی از بازی های اکشن :

1

بازی Shadow Warrior :

بازی Shadow Warrior یکی از بازی های جذاب و گرافیکی می باشد، در این بازی هدف زنده ماندن است و باید تمامی دشمنان خود را یکی یکی نابود کنید در غیر این صورت آنها شما را نابود خواهند کرد، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 5.1 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی سایه جنگجو :

Shadow-Warrior1-www.download.irShadow-Warrior2-www.download.ir

بازی Call Of Duty Strike Team :

یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار سیستم های IOS بازی ندای وظیفه می باشد، این بازی بصورت تیمی می باشد و فرمانده این تیم شما هستید و شما باید به کمک تیم چند نفره خود ارتش دشمن را شکست دهید، این بازی با گرافیکی بی نظیر و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی ندای وظیفه :

Call-of-Duty-Strike-Team1-www.download.irCall-of-Duty-Strike-Team2-www.download.ir

بازی Red Gun :

بازی تفنگ قرمز جنگ بین لهستان و صهیونیست می باشد، این بازی با کیفیت HD ساخته شده و شما باید از تمامی خانواده ها و کودکان محافظت کنید و کشور صهیونیست را از دست دشمنان نجات دهید، تمامی مبارزات شما با اسلحه کلت انجام می شود، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 3.1.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Red Gun :

Red-Gun1-www.download.irRed-Gun2-www.download.ir

بازی Monster Blade :

بازی تیغه هیولا با کیفیت HD ساخته شده است، این بازی با محیط کاملا سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده است، بازی تیغه هیولا به سبک اکشن و تخیلی ساخته شده و در این بازی هدف هیولای غول پیکر و بسیار قدرتمندی است که برای نابودی جهان به هرج و مرج پرداخته است و شما برای نجات جهان و کشورتان باید آن هیولا را از بین ببرید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Monster Blade :

Monster-Blade1-www.download.irMonster-Blade2-www.download.ir

بازی Ben 10 :

بازی Ben 10 یکی از بازی های بسیار زیبا و اکشن برای تمامی سیستم های IOS است، در این بازی اشاره به پسر بچه بسیار شجاعی می باشد که برای دفاع از خانواده اش تمامی دشمنان خود را نابود می کند، در این بازی پسر بجه به وسیله ساعتی که در دستش است تمامی غول ها و دشمنان را از بین می برد، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی :

Ben-10-1-www.download.irBen-10-2-www.download.ir

بازی Izanagi Online Samurai Ninja :

بازی Izanagi Online Samurai Ninja یکی از بازی های بسیار زیبا و اکشن می باشد، در این بازی یک زن بسیار شجاع و قدرتمندی برای دفاع از سرزمین خود با تمامی موجوداتی که برای نابودی زمین آمده اند مبارزه می کند و باید انها را از بین ببرد، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Izanagi Online Samurai Ninja :

Izanagi-Online-Samurai-Ninja-www.download.irIzanagi-Online-Samurai-Ninja-2-www.download.ir

بازی Rage Warriors :

بازی Rage Warriors که به عنوان یکی از بازی های بسیاز جذاب و فوق العاده شناخته شده توسط شرکت RBE ساخته شده است، در این بازی شما در نقش یک جنگجوی بسیار قدرتمندی هستید و در یک ماموریت باید تمامی دشمنان خود را از بین ببرید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Rage Warriors :

Rage-Warriors-1.www.download.irRage-Warriors-2-www.download.ir

بازی Prince of Persia The Shadow and the Flame :

بازی Prince of Persia The Shadow and the Flame یکی از بازی های بسیار زیبا و اکشن سیستم های IOS است، در این بازی شما در نقش یک پادشاه قدرتمند هستید که برای نابودی تمامی دشمنان باید با آنها بجنگید، بازی شاهزاده پرشیا برای سال 1993 می باشد و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Prince of Persia :

Prince-of-Persia-The-Shadow-and-the-Flame-2-www.download.irPrince-of-Persia-The-Shadow-and-the-Flame-1-www.download.ir

بازی Infinity Diablo :

بازی Infinity Diablo یکی از بازی های هیجانی و بسیار زیبا برای سیستم های IOS است، در این بازی شما به زمان های گذشته باز گشته اید و در این راه با اسکلت هایی روبرو می شوید که به شما حمله می کنند و شما برای نجات جان خود باید آنها را از بین ببرید، این بازی مناسب برای تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Infinity Diablo :

Infinity-Diablo-2-www.download.ir1

بازی Infinity Blade 3 :

بازی Infinity Blade 3 یکی از بازی های بسیار زیبا و گرافیکی سیستم های IOS است، در این بازی شما باید تمامی  دشمنان و هیولاها را نابود کنید، بازی تیغه مرگبار بصورت سه بعدی طراحی شده است، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی تیغه مرگبار :

Infinity-Blade2-www.download.irInfinity-Blade1-www.download.ir

بازی Doomsday Ares :

بازی Doomsday Ares با گرافیکی بالا و محیط بازی سه بعدی طراحی شده است، در این بازی شما باید تمامی هیولاها و موجودات عجیب و غریب را برای نجات جان خود از بین ببرید در غیر این صورت کشته می شوید، بازی روز قیامت مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی روز قیامت :

Doomsday-Ares1-www.download.irDoomsday-Ares2-www.download.ir

– بازی های استرتژیک :

1

بازی Caylus :

بازی Caylus یکی از بازی های جذاب استراتژیک برای سیستم های IOS است، در این بازی شما باید برای دفاع از کشورتان ارتش تشکیل دهید و از پادشاه محافظت کنید، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Caylus :

Caylus-1-www.download.irCaylus-2-www.download.ir

بازی Age of Thrones :

بازی Age of Thrones یکی از بازی های بسیار زیبای استراتژیک برای سیستم های IOS است، این بازی در زمان قرون وسطی صورت گرفته و باید با ساختن ارتشی عظیم تمامی نیروهای دشمن را از بین ببرید، بازی تاج و تخت مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی تاج و تخت :

Age-of-Thrones1-www.download.irAge-of-Thrones2-www.download.ir

بازی Arma Tactics :

یکی از بازی های بسیار جذاب و گرافیکی استراتژیک بازی Arma Tactics می باشد، این بازی با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده است و شما برای نجات جان خود باید با اسلحه های بسیار پیشرفته و حرفه ای تمامی دشمنان را نابود کنید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی سلاح های تاکتیکی :

Arma-Tactics1-www.download.ir1

بازی CrazyLegion :

بازی CrazyLegion یکی از بازی های استراتژیک هیجانی بسیار زیبا برای سیستم های IOS است، در این بازی جنگ بصورتی هوایی و زمینی صورت می گیرد و شما باید با ارتش سازی قدرتمند خود تمامی دشمنان را نابود کنید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی دیوانه و خشمگین :

CrazyLegion1-www.download.irCrazyLegion2-www.download.ir

بازی Kingdom War Defense :

در بازی Kingdom War Defense هدف محافظت از طلاها و پادشاه می باشد، در این بازی جنگ برای پادشاهی و به سلطنت رسیدن است و دشمن برای نابودی پادشاه و به دست آوردن طلا می جنگد، در این بازی شما باید تمامی دشمنان را نابود کنید و جان پادشاه رانجات دهید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Kingdom War Defense :

Kingdom-War-Defense1-www.download.irKingdom-War-Defense2-www.download.ir

– گلچینی از بازی های زامبی :

1

بازی 2013 Infected Wars :

در بازی 2013 Infected Wars به دلیل ویروسی که در شهر پخش شده بود تمامی مردم به صورت زامبی در آمده اند و تنها شما زنده مانده اید و باید از خودتان در مقابل زامبی ها دفاع کنید در غیر این صورت شما هم به زامبی تبدیل می شوید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی جنگ های آلوده :

Infected-Wars 2013-1-www.download.irInfected-Wars 2013-2-www.download.ir

بازی Girl vs. Zombies :

در بازی Girl vs. Zombies هدف دختری زیباست که در مقابل تعداد زیادی از زامبی ها قرار گرفته و با ید برای حفظ جان خود با آنها مقابله کند، بازی دختری در میان زامبی ها بصورت سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 3.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی دختری در مقابل زامبی ها :

Girl-vs.-Zombies1-www.download.irGirl-vs.-Zombies2-www.download.ir

بازی Dead Effect :

بازی Dead Effect یکی از بازی های گرافیکی و ترسناک برای سیستم های IOS است، در این بازی تمامی زامبی ها از فضا آمده اند و شما باید تمامی آنها را از بین ببرید، بازی آدم خوارهای فضایی با گرافیک بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی آدم خوارهای فضا :

Dead-Effect1-www.download.irDead-Effect2-www.download.ir

بازی Stupid Zombies 2 :

بازی Stupid Zombies 2 یکی از بازی های بسیار زیبا و اعتیاد آور میباشد، در این بازی شما در نقطه ای می ایستید و زامبی هایی را که در مقابل شما هستند را از بین می برید، این بازی بصورت مرحله ای و امتیازی می باشد، بازی زامبی های احمق مناسب تمامی سیستم های IOS 4.2 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی زامبی های احمق :

Stupid-Zombies-2-1-www.download.irStupid-Zombies-2-2-www.download.ir

بازی World War Z :

بازی World War Z یکی دیگر از بازی های بسیار زیبا و ترسناک IOS می باشد، در این بازی تمامی شهر را آدم خوارهای بسیار ترسناک فرا گرفته و شما با اسلحه های مختلف باید تمامی زامبی ها را از بین ببرید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی World War Z :

  World War-Z-www.download.irWorld War Z-1-www.download.ir

بازی The House of the Dead: Overkill ­- The Lost Reels :

بازی خانه مردگان با گرافیکی بالا و محیط سه بعدی طراحی شده است، در این بازی شما در خانه ای اسیر زامبی های بسیار ترسناک شده اید و آنها به شما حمله می کنند و شما باید برای نجات جان خود تمامی زامبی ها را از بین ببرید، در بازی خانه مردگان شما از اسلحه های مختلفی استفاده می کنید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی :

بازی Contract Killer: Zombies :

بازی شورش زامبی ها یکی از بازی های بسیار زیبا و ترسناک سیستم های IOS می باشد، در این بازی تمامی شهر را زامبی و هیولاهای ترسناک فرا گرفته و تمامی شهر بصورت زامبی شده اند و در میان انبوهی از زامبی ها دختری برای نجات جان خود باید با تمامی آنها مقابله کند، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی زامبی های قاتل :

12

بازی Zombie Kill Zone 2 :

در بازی منطقه زامبی ها شما باید تمامی زامبی هایی را که به سمت شما می آیند را با اسلحه ی حرفه ای خود از بین ببرید، در این بازی از 12 نوع زامبی های مختلف استفاده شده است، بازی منطقه زامبی ها با گرافیک بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Zombie Kill Zone 2 :

12

  بازی The 7th Guest : یکی از بازی های ماجراجویی و بسیار ترسناک سیستم های IOS بازی The 7th Guest می باشد، در این بازی شما باید به دنبال کلید اسرار و معما باشید و تمامی روح های سرگردان را آزاد کنید، این بازی بصورت سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده و مناسب سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط بازی The 7th Guest : 1 2     – گلچینی از بازی های برتر و پرطرفدار :

11

بازی Backgammon :

بازی Backgammon یکی از بازی های بسیار جذاب و پرطرفدار سیستم های IOS است، در این بازی محیط تخته بصورت متفاوت می باشد و شما می توانید تخته های مختلف با رنگ های متنوع را انتخاب کنید و به صورت یکنفره یا دونفره بازی کنید، این بازی بصورت سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Backgammon :

12

بازی Angry Birds Seasons – Abra-Ca-Bacon :

یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار سیستم های IOS بازی Angry Birds Seasons – Abra-Ca-Bacon می باشد، در ورژن جدید بازی پرندگان خشمگین 300 مرحله اضافه شده است، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی Angry Birds :

Angry-Birds1-www.download.irAngry-Birds2-www.download.ir

بازی Subway Surfers :

یکی دیگر از بازی های پرطرفدار و جذاب بازی Subway Surfers می باشد، در این بازی هدف فرار از ماموران قطار و حفظ جان خود است، این بازی بصورت امتیازی بوده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

عکس از محیط بازی Subway Surfers : 1 بازی Survival Run with Bear Grylls : یکی دیگر از بازی های فرار از خطر بازی جذاب Survival Run with Bear Grylls می باشد، در این بازی شما برای زنده ماندن باید از دست خرس ها فرار کنید و از کوه و بلندی ها و شیب های تند عبور کنید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط بازی فرار از خرس ها : Survival-Run-with-Bear-Grylls1-www.download.irSurvival-Run-with-Bear-Grylls2-www.download.ir بازی Evolution: Indian hunter : بازی Evolution: Indian hunter یکی از بازی های جذاب و دوست داشتنی سیستم های IOS است، در بازی سرخ پوستان شکارچی شما باید برای بر طرف کردن نیازهای خود، حیوانات را شکار کنید، بازی سرخ پوستان شکارچی مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط بازی Evolution: Indian hunter : Evolution-Indian-hunter2--www.download.irEvolution-Indian-hunter1--www.download.ir بازی Cut the Rope : بازی Cut the Rope یکی از بازی های بسیار جذاب می باشد، در این بازی شما باید طناب را طوری پاره کنید که قرباقه بتواند آب نبات را به راحتی بخورد، این بازی بصورت مرحله ای و امتیازی می باشد، بازی قطع کردن طناب مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط  بازی Cut the Rope : 12 بازی SnowJinks : بازی SnowJinks یکی از بازی های بسیار زیبای سیستم های IOS است، این بازی با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده است، در این بازی اسلحه ی شما گلوله های برف است و شما باید حریف را با زدن گلوله های برف نابود کنید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط بازی : بازی Temple Run : یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار سیستم های IOS بازی Temple Run می باشد، در این بازی شما برای زنده ماندن باید از دست هیولاهای پرنده، گل های آدم خوار فرار کرده و از پستی بلندی ها عبور کنید، این بازی بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.   عکس از محیط بازی Temple Run : 1   بازی Texas Poker Pro : یکی از بازی های بسیار پرطرفدار و گرافیکی سیستم های IOS بازی پوکر حرفه ای می باشد، شما در این بازی می توانید بوسیله کتابچه راهنما یک بازی بسیار زیبا و شیرینی داشته باشید، بازی پوکر حرفه ای برای تمامی علاقه مندان به بازی پوکر ساخته شده است، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 3.0 به بالا می باشد.   تصاویری از محیط بازی پوکر حرفه ای تگزاس : Texas-Poker-Pro1-www.download.irTexas-Poker-Pro2-www.download.ir     – گلچینی از نرم افزارهای کاربردی :

1

نرم افزار Google Search :

همانطور که می دانید گوگل یکی از قوی ترین موتور جستجوهای یافتن فایل ها و نرم افزارها و غیره می باشد، این نرم افزار یکی از جدیدترین و بهترین ورژن موتور جستجو برای سیستم های IOS می باشد، شما بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های مورد نظر و دلخواه تان را جستجو کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.1 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار موتور جستجوی گوگل :

Google-Search2-www.download.irGoogle-Search1-www.download.ir

نرم افزار Easy Downloader Pro :

نرم افزار مدیریت دانلود یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند برای دانلود تمامی فایل می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید تمامی فایل های دلخواه و مورد نظرتان را به راحتی فقط با یک کلیک دانلود کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مدیریت دانلود :

Downloade-Pro1-www.download.irDownloade-Pro2-www.download.ir

نرم افزار Gmail :

یکی از نرم افزارهای ارتباطی با تاممی دوستان و آشنایان و چک کردن ایمیل نرم افزار قدرتمند جیمیل می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

عکس از محیط نرم افزار Gmail :

Google-Gmail1-www.download.ir

نرم افزار Clone Camera Pro :

نرم افزار دوربین حرفه ای یکی از قویترین نرم افزارهای ویرایش و تغییر دادن محیط عکس می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید محیط تمامی عکس های گالری و عکس هایی که با دوربین گوشی خود می گیرید را به راحتی تغییر دهید و همچنین مکی توانید قسمت هایی از محیط تصاویر را که نمی خواهید را پاک کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار کلون دوربین :

Clone-Camera-Pro1-www.download.irClone-Camera-Pro2-www.download.ir

نرم افزار Photo Manager Pro :

یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی و حرفه ای نرم افزار مدیریت تصاویر می باشد، این نرم افزار قابلیت پنهان کردن عکس ها، جابجایی، درست کردن پوشه جدید و غیره را دارد، شما به وسیله این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی تصاویر خود را مدیریت کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مدیریت تصاویر :

Photo-Manager-Pro1-www.download.irPhoto-Manager-Pro2-www.download.ir

نرم افزار Easy Free Music Downloader :

نرم افزار Easy Free Music Downloader یکی از نرم افزارهای مدیریت دانلود موزیک و قویترین مدیریت پخش موزیک می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی موزیک های مورد علاقه تان را دانلود کنید و به وسیله پخش کننده ی قوی، آن را پخش کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مدیریت دانلود موزیک :

Easy-Free-Music-Downloader1-www.download.ir  Easy-Free-Music-Downloader2-www.download.ir

نرم افزار Instagram :

یکی از نرم افزارهای ارتباطات صفحه های اجتماعی نرم افزار Instagram می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی در تمامی صفحه های اجتماعی عکس و یا مطالب بگذارید، نرم افزار مشاهده صفحه های اجتماعی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مشاهده صفحه های اجتماعی :

12

نرم افزار FaceGoo :

نرم افزار FaceGoo یکی از نرم افزارهای بسیار جذاب برای تغییر دادن چهره می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید تمامی تصاویر گالری یا تصاویری که با گوشی می گیرید را به راحتی تغییر دهید و به صورت خنده دار در بیاورید، نرم افزار تغییر دادن چهره مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی تغییر دادن چهره :

FaceGoo2-www.download.irFaceGoo3-www.download.ir

نرم افزار Skype :

نرم افزار اسکایپ یکی از نرم افزارهای بسیار پرطرفدار برای ارتباطات صوتی و تصویری رایگان می باشد، به وسیله این نرم افزار می توانید با تمامی دوستان خود بصورت رایگان تماس صوتی و تصویری داشته باشید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار Skype :

12

نرم افزار Color Splash :

یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند برای تغییر دادن تصاویر نرم افزار Color Splash می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی عکس های خود را به نصفی رنگی و نصف دیگر سیاه سفید در بیاورید، البته تغییر رنگ به دلخواه خود شما می باشد و شما می توانید هر کجای عکس را به دلخواه خودتان تغییر دهید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار ویرایش حرفه ای تصاویر :

Color-Splash-Effect-Pro-2-www.download.irColor-Splash-Effect-Pro-1-www.download.ir

نرم افزار Puffin Web Browser :یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند مرورگر وب نرم افزار Puffin Web Browser می باشد، بوسیله مرورگر وب مرغان دریایی می توانید با سرعت بسیار بالا تمامی صفحات دلخواه خود را به راحتی جستجو کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مرورگر وب مرغان دریایی :

Puffin-Web-Browser1-www.download.irPuffin-Web-Browser2-www.download.ir

نرم افزار iSafe Pro :

یکی از نرم افزارهای کاربردی و بسیار مفید سیستم های IOS نرم افزار جاسوسی iSafe Pro می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی فایل های گوشی تان را پنهان کنید طوری که اگر کسی به اسرار باز کردن فایل ها داشت شما با دادن پسورد دوم فایل های شخصی خود را هنوز پنهان داشته باشید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار جاسوسی حرفه ای :

iSafe-Pro1-www.download.iriSafe-Pro2-www.download.ir

نرم افزار MyMapPlus :

بوسیله نرم افزار مکان یاب سیستم های IOS می توانید در هر کجای جهان که هستید خودتان را بیابید، نرم افزار MyMapPlus یکی از نرم افزارهای کاربردی برای یافتن مکان خود و نقشه جهانی می باشد، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار نقشه جهانی و یافتن مکان های مختلف :

MyMapPlus1-www.download.irMyMapPlus2-www.download.ir

نرم افزار Viber :

نرم افزار وایبر یکی از نرم افزارهای ارتباط صوتی و تصویری رایگان برای تمامی سیستم های IOS است، بوسیله این نرم افزار می توانید تمامی دوستانی را که از نرم افزار وایبر استفاده می کنند یافت کنید و با آنها بصورت کاملا رایگان ارتباط بر قرار کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار وایبر :

Viber1-www.download.irViber2-www.download.ir

نرم افزار Shark Fingers 3D Interactive Aquarium :

یکی از نرم افزار تفریحی و بسیار جذاب سیستم های IOS نرم افزار Shark Fingers 3D Interactive Aquarium می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید تصویر زمینه گوشی تان را بصورت آکواریوم در بیاورید و همچنین می توانید با ضربه زدن به صفحه گوشی تان مورد حمله کوسه ها قرار بگیرید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار آکواریم کوسه ها :

Shark-Fingers-3D-Interactive-Aquarium1-www.download.irShark-Fingers-3D-Interactive-Aquarium2-www.download.ir

نرم افزار Camera360 Concept HelloCamera :

یکی از نرم افزارهای کابردی برای بالا بردن وضوح دوربین عکاسی موبایل شما نرم افزار Camera360 Concept HelloCamera می باشد، بوسیله نرم افزار دوربین حرفه ای می توانید تمامی عکس هایی را که با گوشی می گیرید با کیفیت بسیار بالا و فریم دلخواه خوتان بگیرید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار دوربین حرفه ای :

Camera360-Concept-HelloCamera1-www.download.irCamera360-Concept-HelloCamera2-www.download.ir

نرم افزار ProCam :

بوسیله نرم افزار حرفه ای کردن دوربین می توانید کیفیت دوربین خود را افزایش دهید و یک جلوه خاص به دوربین موبایل تان دهید، نرم افزار ProCam یکی از نرم افزار های کاربردی سیستم های IOS می باشد و مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار حرفه ای کردن دوربین :

ProCam1-www.download.irProCam2-www.download.ir

نرم افزار Djay 2 :

بوسیله نرم افزار دی جی حرفه ای می توانید به راحتی تمامی آهنگ های دلخواه تان را میکس کنید، این نرم افزار به سادگی می تواند آهنگ های مورد علاقه شما را با هم ترکیب کرده و آنها را تغییر دهد، نرم افزار قدرتمند دی جی مناسب تمامی سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار میکس صدا و آهنگ :

djay1-www.download.irdjay2-www.download.ir

نرم افزار Tweetbot For Twitter :

یکی از نرم افزارهای بسیار مفید و کاربردی سیستم های IOS نرم افزار قدرتمند توییتر است، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی سایت های فیلتر شده را باز کنید و با تمامی سایت ها در ارتباط باشید تا بتوانید به راحتی با تمامی دوستانتان به راحتی در ارتباط باشید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار توییتر :

Tweetbot-for-Twitter1-www.download.irTweetbot-for-Twitter2-www.download.ir

نرم افزار Facebook :

تمامی شما با نرم افزار فیس بوک آشنا هستید، همانطور که می دانید بوسیله نرم افزار Facebook می توانید تمامی دوستانتان را در هر جای جهان که باشند پیدا کنید، این نرم افزار یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای ارتباطی رایگان می باشد و مناسب تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار فیس بوک :

Facebook1-www.download.irFacebook2-www.download.ir

نرم افزار Play Tube – Player for Youtube :

یکی از نرم افزارهای دیدن کلیپ و فیلم های مورد علاقه تان نرم افزار یوتوب می باشد، بوسیله نرم افزار قدرتمند یوتوب می توانید به راحتی تمامی فیلم ها و کلیپ های مورد علاقه تان را جستجو و دیدن کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار یوتوب :

Play-Tube1-Player-for-Youtube-www.download.irPlay-Tube2-Player-for-Youtube-www.download.ir

نرم افزار Real Guitar :

تمامی کسانی که به گیتار علاقه دارند می توانند به وسیله نرم افزار گیتار واقعی به راحتی گیتار بزنند، در نرم افزار گیتار واقعی تمامی رشته ها و تارها بصورت کاملا واقعی طراحی شده و شما می توانید بوسیله این نرم افزار یک گیتاریست حرفه ای شوید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از نرم افزار Real Guitar :

Real Guitar-www.download.irReal-Guitar--1-www.download.ir

نرم افزار Downloader & Download Manager :

بوسیله نرم افزار مدیریت دانلود می توانید به راحتی و با سرعت بسیار بالا تمامی فایل ها، عکس ها، فیلم ها و موزیک های مورد علاقه تان با یک کلیک دانلود کنید، این نرم افزار قدرتمند توانایی انتقال فایل های شما به کامپیوتر را دارا می باشد، نرم افزار مدیریت دانلود مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار مدیریت دانلود :

12

نرم افزار IMDB Movies & TV :

یکی از نرم افزارهای یافتن معروف ترین فیلم ها و تریلرهای مورد علاقه شما نرم افزار حرفه ای IMDB Movies & TV می باشد، این نرم افزار توانایی دادن تمامی اطلاعات جدید فیلم و یا سریال های تلویزیونی در حال اکران را به شما می دهد، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار دایرة المعارف فیلم :

IMDB-Movies1-www.download.irIMDB-Movies2-www.download.ir

نرم افزار WeChat :

یکی از بهترین و قویترین نرم افزار ارتباط صوتی و تصویری رایگان برای سیستم های IOS نرم افزار ویچت می باشد، نرم افزار Wechat به شما اجازه می دهد تا تمامی کسانی را که از این بر نامه استفاده می کنند تا شعاء 3 کیلومتری نشان دهد و شما م توانید به راحتی با تمامی آنها بصورت رایگان چت کنید، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار Wechat :

12

نرم افزار Kakao Talk Messenger :

نرم افزار Kakao Talk Messenger یکی از نرم افزارهای بسیار پرطرفدار مکالمه و فرستادن پیامک رایگان برای سیستم های IOS است، این نرم افزار با قابلیت شکلک های جدید و فیلتر صوتی خنده دار یکی از بهترین نرم افزارهای مکالمه سیستم های IOS به شمار می رود، نرم افزار Kakao Talk Messenger مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار Kakao Talk Messenger :

12

نرم افزار Nimbuzz :

نرم افزار Nimbuzz یکی از نرم افزارهای کاربردی سیستم های IOS می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید از تمامی مسنجرها به راحتی استفاده کنید، این نرم افزار دارای قابلیت باز کردن تمامی مسنجرها می باشد، نرم افزار Nimbuzz از تمامی اکانت ها پشتیبانی می کند، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار Nimbuzz :

12

نرم افزار WhatsApp Messenger :

نرم افزار WhatsApp Messenger یکی از نرم افزارهای بسیار محبوب برای سیستم های IOS می باشد، این نرم افزار یکی از نرم افزارهای جایگزین گوگل تالک یا یاهومسنجر می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی با تمامی دوستانتان بصورت کاملا رایگان چت کنید، نرم افزار WhatsApp Messenger مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار WhatsApp Messenger :

12

نرم افزار Tango :

نرم افزار Tango یکی از بهترین نرم افزارهای ارتباط صوتی تصویری رایگان برای سیستم های IOS می باشد، این نرم افزار با داشتن فیلتر صدای بسیار قوی صدای شما را بصورت واضح پخش می کند و همچنین تصویر شما را با کیفیت HD به دوستانتان نشان می دهد، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار Tango :

12

نرم افزار IM+ Pro :

یکی از نرم افزارهایی که می توانید به راحتی به تمامی مسنجرها متصل شوید نرم افزار IM+ Pro می باشد، نرم افزار IM+ Pro یکی از نرم افزارهای کاربردی و بسیار پرطرفدار سیستم های IOS می باشد و به شما کمک می کند تا تمامی اکانت های شما را به راحتی باز کند، این نرم افزار مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار IM+ Pro :

12

سایت مرتبط : iTunes

 

لینک دانلود