گیفت کارت استور | خرید آسان نرم افزار و بازی با گیفت کارت

گیفت کارت استور | خرید آسان نرم افزار و بازی با گیفت کارت

گیفت کارت استور | خرید آسان نرم افزار و بازی با گیفت کارتگیفت کارت استور مرجع ارائه دهنده خدمات خرید گیفت کارت در ایران است. با خرید گیفت کارت از این وب سایت می‌توانید به تمامی نرم افزارها و بازی‌های سرویس‌های آنلاین مختلف نظیر گیفت کارت گوگل پلی و خرید استیم والت دسترسی داشته باشید.در گیفت کارت استور بهترین و سریع‌ترین روش را برای خرید گیفت کارت فراهم کرده‌ایم تا لبخند رضایت شما را به دست آوریم.

کمپین #در_خانه_بمانیم و خرید گیفت کارت ارزان

شما می‌توانید با شرکت در کمپین #در_خانه_بمانیم از کد تخفیف StayAtHome-5off استفاده کنید و گیفت کارت‌های مورد نظر خود را ارزان‌تر از هر جای دیگر خریداری کنید. گیفت کارت استور امکان دریافت سریع ردیم کد گیفت کارت‌ها را به صورت آنلاین برای شما فراهم کرده تا دیگر نگران بیرون رفتن از خانه نباشید.

گیفت کارت استور | خرید آسان نرم افزار و بازی با گیفت کارت

گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی امکان خرید تمامی بازی‌های ارائه شده در سرویس‌های آنلاین گوگل را برای شما فراهم میاورد. شما می‌توانید با خرید گیفت کارت گوگل پلی به تمامی اپلیکیشن‌های کاربردی و بازی‌های باکیفیت ارائه شده در اندروید دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، می‌توانید سرویس‌های مهمی نظیر Google Play Pass و YouTube Music را برای اکانت خود فعال کرده و از اشتراک ماهانه آن‌ها استفاده کنید.

خرید استیم والت

خرید استیم والت به شما امکان دسترسی به تمامی بازی‌های آنلاین ارائه شده در سرویس استیم را می‌دهد. در سرویس استیم بسیاری از بازی‌های مختلف آماده عرضه شده‌اند که تجربه‌ای ویژه را برای دانلود، نصب و اجرای بازی‌ها را برای شما فراهم میاورند. علاوه بر این، اگر به اجرای آنلاین بازی‌هایی نظیر پابجی علاقه دارید، خرید استیم والت امکان دانلود و نصب آن‌ها را در کامپیوتر شما فراهم میاورد.

گیفت کارت استور | خرید آسان نرم افزار و بازی با گیفت کارت

خرید گیفت کارت فقط 1 دقیقه زمان می‌برد

با گیفت کارت استور دیگر نیازی به بیرون آمدن از خانه نخواهید داشت. شما حتی نیاز به صرف زمان زیاد برای دریافت گیفت کارت خریداری شده خود نیز ندارید. خرید گیفت کارت از giftcardstore.ir و تحویل آن فقط 1 دقیقه زمان می‌برد و به آسانی می‌توانید هر گیفت کارتی را برای خود خریداری کنید.

همیشه همراه شما هستیم؛ حتی روزهای تعطیل!

بخش پشتیبانی گیفت کارت استور به صورت 24 ساعته و در تمامی روزها، حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما است تا تمام راهنمایی‌های لازم برای خرید گیفت کارت در هر زمانی را برای شما فراهم بیاورد. اگر سؤالی در زمینه خرید یا استفاده از گیفت کارت‌ها داشتید، کافی است از بخش پشتیبانی در هر زمان کمک بگیرید.