تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

‫دانلود فیلم Beachbody – CIZE تغییر سایز بدن

فیلم آموزشی Beachbody – CIZE تغییر سایز بدن یکی دیگر از محصولات شرکت BEACHBODY می باشد که به تازگی منتشر شده است به وسیله ی این فیلم آموزشی شما می توانید با گذراندن یک دوره خاص از تمرینات بدون هیچ دردسری وزن خود را کاهش دهید . تمام تمرینات وحشتناک را فراموش کنید به این علت که تمرینات از امروز یک کار خسته کننده نیست بلکه شما با میل خود آن را انجام می دهید . Beachbody – CIZE به شما نشان می دهد که چگونه می توان با انجام یک سری تمرینات مشص در مدت زمان 30 روزه به یک نتیجه مطلوب رسید . به وسیله ی این فیلم آموزشی یا خواهید گرفت که چگونه حرکات خود را منظم کرده و به آنها جهت ببخشید . تکرار این کار شما را از گذر زمان بی خبر می سازد و نتیجه ی کار کاهش وزن در انتها است . در فیلم آموزشی Beachbody – CIZE شش دوره مهارت مختلف در بازه های زمانی متفاوت به شما نشان داده می شود . هر کدام از این دوره ها برای خود حرکات و موسیقی به خصوصی دارند . برای یادگیری هرچه بهتر هر کدلم از حرکات گام به گام و آرام آموزش داده می شود و در انتهای آن مهارت های شما به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده و با بدنی بدون چربی اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد .

6 مرحله ی اساسی موجود در فیلم آموزشی Beachbody – CIZE :

1 – Crazy 8S : در این بخش 35 دقیقه به صورت متداوم و بدون وقفه تمرین کرده و عرق می ریزید و بعد از آن وارد مرحله بعدی تمرین خواهید شد .

2 – You Got This : در این مرحله شاهد حرکات جدیدتر با سرعت بیشتر خواهیم بود که باید به صورت مداوم آن را انجام دهید .

3 – Full Out : در این مقطع شما به سطح 2 می رسید جایی که باید نفس خود را حبس کرده تا در حرکات سنگین از آن استفاده کنید .

4 – In The Pocket : اعتماد به نفس شما در این مرحله بالا رفته و با چالش های گوناگون مهارت های شما تست می شود .

5 – Go For IT : در این مرحله شما عاشق برنامه ای شده اید که CIZE برای شما فراهم کرده و به فرم خوب برنی رسیده اید .

6 – LIVIN’ IN THE 8s : و سرانجام در بخش آخر شما قادر خواهید بود تا هرکدام از حرکات را با ترکیب کردن آنها و به صورت انفرادی و یا گروهی انجام دهید .

deluxe-dvd-header

Save
لینک دانلود