تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود آخرین نسخه نرم افزار AutoRap برای اندروید

نرم افزار AutoRap ابزاری است قدرتمند برای سیستم عامل اندروید که کاربران می توانند گفتگو های خود را به رپ تبدیل کنند . نرم افزار AutoRap بخش بخش کلمات شما را بر روی ریتم آهنگ‌ ها هماهنگ می‌کند تا هر بار یک آهنگ رپ منحصر به‌ فرد داشته باشید . در این برنامه بیش از ۷۰ ریتم از خواننده‌های معروف رپ موجود است که می‌توانید طبق آن‌ ها رپ بخوانید . پس از آماده شدن آهنگ می‌ توانید آن را به وسیله ایمیل ، گوگل پلاس ، فیسبوک و یا توییتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید . در نرم افزار AutoRap فقط خودتان هستید و قافیه های خودتان را با زبان خودتان و با سبک خودتان ادا کنید . تعدادی بیت در هر هفته به این نرم افزار اضافه می شوند که از خواننده هایی مانند BOB , Nicki Minaj , Eminem , Rihanna , Snoop Dog , Ludacris , 2pac , DRE , Nelly , Kelis , Chamillionaire و بسیاری دیگر … می باشند .

 

ویژگی های نرم افزار AutoRap :

– امکان انتخاب بین حالت صحبت کردن و حالت رپ خوانی

– دارای بیت های مختلف

– اشتراک گذاری آثار خود توسط ایمیل ، گوگل پلاس ،فیسبوک و توئیتر به افراد دیگر

– اضافه شدن بیت های مختلف در هر هفته

– دارای بیت هایی از خواننده هایی مانند BOB , Nicki Minaj , Eminem , Rihanna , Snoop Dog , Ludacris , 2pac , DRE , Nelly , Kelis , Chamillionaire

لینک دانلود