دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی 3ds Max 2017 Essential Training لیندا

 3ds Max 2017 Essential Training یکی از جدید ترین و جامع ترین فیلم های آموزشی شرکت لیندا می باشد که توسط Aaron F. Ross تدریس می شود که دارای بیش از 9 سال سابقه تدریس حرفه ای در زمینه آموزش نرم افزار های Maya and 3ds Max می باشد. نرم افزار 3ds Max بهترین نرم افزار شناخته شده در زمینه مدل سازی و رندر کردن می باشد و طیف گسترده از کار های مختلف را می توان با آن انجام دارد از جمله معماری، ساخت و توسعه بازی، طراحی صنعتی، و تصاویر گرافیکی. ده ها ویژگی و تکنیک های مختلف وجود دارد که با عث می شود تا این نرم افزار به یکی از برترین نرم افزار های این حوزه تبدیل شود بنابراین دوره آموزشی 3ds Max 2017 Essential Training در این پست برای شما در نظر گرفته شه است.

سایر توضیحات : دوره آموزشی 3ds Max 2017 Essential Training به طور کامل “Max” را از ابتدا پوشش می دهد، همراه با ارائه یک نمای کلی از بسته های داخلی و همچنین مهارت های ضروری که هنرمندان سه بعدی برای ساخت مدل ها و انیمیشن های حرفه ای به آن احتیاج دارند را آموزش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

3ds Max 2017 Essential Training

سر فصل های دوره آموزشی 3ds Max 2017 Essential Training : – مقدمه – شروع کردن – رابط کاربری 3ds Max – دستکاری اشیا – استفاده از پشته اصلاح کننده modifier stack – مدل سازی خط باریک Spline Modeling – مدل سازی چند ضلعی ها – ویرایش اشیا زیر مجموعه چندضلعی – مدل سازی سطوح تقسیم شده – مدل سازی فرم آزاد – hierarchies – لایه و دوربین – فریم های کلیدی انیمیشن – روشنایی – مواد – بافت نقشه برداری – رندرینگ – نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی 3ds Max 2017 Essential Training : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Lynda – مدرس : Aaron F. Ross – مدت زمان آموزش : 9 ساعت و 48 دقیقه – پروژه تمرینی : دارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

3ds Max 2017 Essential Training

به روز رسانی :

1395/02/06 زیرنویس انگلیسی به صورت جداگانه قرار گرفت .