دانلود بازی کامپیوتر Hoven the Sages Spinel نسخه PROPHET

به جهان Hoven خوش آمدید . به Bradley و دوستانش در یک ماجراجویی پر ااتهاب ملحق شده و همراهشان در نبردهای حماسی بسیاری شرکت کنید . گذشتن از سیاه چاله های خطرناک و نبرد با دشمنان ترسناک . وظیفه شما , کشف حقیقت در مورد ماهیت خودتان است و باید به گذشته خود پی ببرید و در طول این مسیر نیز باید راهی برای نجات جهان از شر موجودی شیطانی به نام Maluma پیدا کنید . سرنوشت سرزمین های Hoven در دستان شماست , آیا شما می توانید از چنین چالش خطرناکی جان سالم به در برید ؟

سایر توضیحات : Hoven the Sages Spinel یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Bradley Elam و Colton Bone طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Hoven Indies برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی از گرافیک آنچنانی برخوردار نیست اما توانسته است با قوی ظاهر شدن در روایت داستان و بسیاری بخش های دیگر کمی از ضعف موجود در این قسمت را بکاهد . موسیقی متن گوشنواز همراه با 40 آهنگ مختلف , پشتیبانی از تمامی کنترلرها , بیش از 12 ساعت گیم پلی و وجود ماموریت های فرعی در کنار ماموریت های اصلی تنها بخشی از ویژگی های این بازی منحصر به فرد می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Hoven the Sages Spinel نسخه PROPHET

مشخصات بازی Hoven the Sages Spinel :

نام بازی : Hoven the Sages Spinel پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Bradley Elam و Colton Bone منتشر کننده : Hoven Indies سبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Hoven the Sages Spinel

لینک دانلود