دانلود بازی کامپیوتر A Week of Circus Terror

A Week of Circus Terror یکی از بازی های سبک اکشن و ترسناک است که توسط کمپانی Richard Haraším طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . از زمان آتش سوزی که در دهه 50 اتفاق افتاده است , 40 سال می گذرد . در آن زمان پلیس علت آتش سوزی را خودکشی اعلام کرده بود . حالا و پس از گذشت سال ها , جرالد مصمم است تا به تمامی رازهای ناپدید شدن پسرش پاسخ دهد . اولین قدم برای این کار , به دست آوردن اطلاعات در مورد صاحب خانه و سرگذشت وحشتناک این خانه است . شب در حال رسیدن است و شما وظیفه دارید تا علاوه بر آنکه از جان خود محافظت می کنید , اطلاعاتی را در مورد دلایل ناپدید شدن پسرتان پیدا کنید . هنگامی که آخرین نور خورشید بدن شما را لمس می کنید دیگر شب فرا خواهد رسید و مرگ بر شما سایه خواهد افکند .

سایر توضیحات : در این بازی , 15 Achievement با دستاورد وجود دارد که هرکدام از راه های مختلفی به دست می آیند . اگر شما در مقابل موجودات و دشمنان مختفی که در طول بازی با آنها روبرو می شوید , توان مقابله را داشته باشید , امتیازی به شما تعلق می گیرد . اگر هر شب بتوانید تا صبح زنده بمانید , امتیازات شما حفظ خواهد شد در غیر این صورت امتیازات شما به حالت اول بازگشته و مجبورید بازی را از ابتدا آغاز کنید . کنترل شخصیت و استفاده از تجهیزات نیز بسیار ساده است . شما برای حرکت به سمت اتاق های مختلف از کلیک سمت راست موس و برای استفاده از چراغ قوه کلید F , استفاده از نقشه کلید M و برای رفتن به منو از کلید Esc استفاده می کنید . جالب است بدانید در این بازی خبری از Pause نیست و باید تا پایان مراحل ادامه دهید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  A Week of Circus Terror :نام بازی : A Week of Circus Terrorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Richard Harašímمنتشر کننده : Richard Harašímسبک بازی : اکشن و ترسناکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

A Week of Circus Terror

لینک دانلود