تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Act of Aggression Reboot Edition نسخه CODEX

Act of Aggression Reboot Edition یک بازی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Eugen Systems ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Eugen Systems یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Wargame: Airland Battle و Act of War: High Treason شده است . بازی رایانه ای Act of Aggression Reboot Edition یکی از بازی های قدرتمند در سبک استراتژیک می باشد که سعی داشته است با استفاده از المان های طلایی سبک استراتژی همزمان بازی دیگر این سبک محبوب و پرطرفدار را به روزهای اوج خود بازگرداند . داستان این بازی در سیاره ای دیگر رخ خواهد داد ، در این سیاره 3 ابرقدرت بزرگ در صلح حکم رانی می کردند تا اینکه بر اثر به پایان رسیدن منابع اولیه جنگ بزرگی برای تصرف منابع اولیه سایر کشورها در می گیرد و شما به عنوان فرمانده یکی از همین ابرقدرت ها باید نیروهای خود را به سمت پیروزی راهنمایی کنید .

سایر توضیحات : این بازی با اصتفاده از المان های اصلی بازی های استراتژیک همزمان موفق شده است یکی از بهترین بازی های استراتژیک سال های اخیر را برای طرفداران این سبک محیا کند . در این بازی سازندگان با استفاده از نقشه های بزرگ و آیتم های فراوانی که وارد بازی کرده اند سعی داشته اند یکی از بهترین تجربیات بازی های استراتژیک را برای طرفداران این سبک محیا کنند . در این بازی استراتژی صحیح و ساخت نیروهای مناسب بهترین راه برای شکست دشمنانتان می باشد ، در بازی Act of Aggression Reboot Edition شما می توانید تا هر تعدادی که می خواهید برای خود نیرو ساخته و تبدیل به کابوس دشمنانتان شوید و یا با یک حمله سریع و برق آسا آنها را در کسری از ثانیه نابود کنید . بازی Act of Aggression Reboot Edition یکی از مورد انتظارترین و خلاقانه ترین بازی های استراتژیک سال های آخیر می باشد که نمونه آن کمتر دیده شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Act of Aggression Reboot Edition نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Act of Aggression Reboot Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Eugen Systemsمنتشر کننده : Eugen Systemsسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 Act of Aggression Reboot Edition

لینک دانلود