تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ad Exitum نسخه PLAZA

Ad Exitum یک بازی در سبک اکشن و ترسناک می باشد ، که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Since Idea Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی Since Idea Games یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که متشکل از بهترین بازی سازانت سال های اخیر می باشد آنها تاکنون موفق به ساخت بازی های موفق بسیاری چون بازی رایانه ای Ad Exitum و Global Hunter doom exorcism edition را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی رایانه ای Ad Exitum یک تلاش موفق برای احیای سبک ترس می باشد ، که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت بسیار موفق عمل کرده است . این بازی به ترس از ناشناخته که یکی از پایه های اصلی ترس در انسان می باشد توجه کرده است . در این بازی شما خود را در یک هزارتوی بزرگ و ناشناخته می یابید که باید با حل کرده معماهای بی شمار ان و همچنین مبارزه با موجودات داخل آن خود را نجات دهید .

سایر توضیحات : در این بازی شما وارد یک هزارتوی عجیب و بسیار بزرگ می شوید که به طور عجیبی زنده می باشد و با توجه به مسیر حرکت شما و انتخاب های شما خود را تغییر می دهد . در این بازی طبق گفته سازندگان شما هیچ مکان امنی نخواهید داشت و همیشه تحت نظر موجودات شیطانی این بازی خواهید بود و در هر لحظه ممکن است که به شما حمله شود و شما را از پای در اورند . اتمسفر این بازی بسیار گیرا و ترسناک می باشد بطوری که شما بیشتر مواقع از نگران دشمنانی می باشید که شاید به شما حمله هم نکنند . سیستم صدا گذاری و. موسیقی متن این بازی در سطح بالایی قرار دارد و در بسیاری از مواقع باعث ترس بیش از حد بازی باز می شوند . بازی رایانه ای Ad Exitum یکی از بهترین بازی های ترسناک سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ad Exitum نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Ad Exitumپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Since Idea Gamesمنتشر کننده : Since Idea Gamesسبک بازی : اکشن – ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Ad Exitum

لینک دانلود