تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Adele Following the Signs نسخه Codex

Adele Following the Signs یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Unosquare ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودوی بازی سازی Unosquare یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Adele Following the Signs را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است . استودیوی بازی سازی Unosquare سعی دارد که تمرکز خود را بر روی بازی هایی با داستان های قدرتمند و فضای قوی بگذارد . این بازی در آینده ای نزدیک و در سال 2029 در جریان است . داستان این بازی در فضایی رخ می دهد که دنیا در حال نابودی کامل است . با توجه به توضیحات ابتدایی این بازی می توان گفت که این بازی دارای داستانی غنی و قدرتمند می باشد . بازی رایانه ای Adele Following the Signs یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با شخصی به نام مایک می باشد که ناگهان خود را در میانه اخرالزمان می یابد و باید خود و دختر نوجوانش را از این فضایی دیوانه وار خارج کرده و به مکان امن منتقل کند در همین حین ناگهان گروهی از زامبی ها به آنها حمله ور می شوند ، در جریان فرار از دست این موجودات خونخوار مایک از یک پرتگاه به پاین پرت می شود و بی هوش می شود . در ادامه پس از چند ساعت مایک بهوش می آید و متوجه می شود که دخترش را گم کرده است و باید اورا پیدا کند . طراحی مراحل بازی به سبک سایر بازی های دو بعدی می باشد شما باید مراحل بازی را به سرعت طی کرده و در همین حین با تعداد بی شماری از مردگان متحرک نیز به مبارزه پرداخته تا بتوانید در نهایت دختر گم گشده خود را پیدا کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Adele Following the Signs نسخه Codex

مشخصات بازی :نام بازی : Adele Following the Signsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Unosquareمنتشر کننده : Unosquareسبک بازی :  ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Adele Following the Signs

لینک دانلود