تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید انقلاب آدلیتا Adelitas Revolution v1.0

Adelitas Revolution یا انقلاب آدلیتا نام بازی با گرافیک پیکسلی و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . شما در یک صفحه ی پیکسلی به همراه دشمنان خود قرار خواهید گرفت و باید سعی کنید تا آنها را با استفاده از توانایی و سلاح های خود از بین ببرید تا بتوانید به مراحل بالاتر در بازی دست پیدا کنید . اما قسمت سخت و چالشی این بازی آنجایی می باشد که شما هر حرکتی انجام دهید دشمنان شما به صورت متقابلا همان کار را انجام می دهند ، پس شما باید با فکر و استراتژی درست حرکات خود را تنظیم کنید تا بتوانید قبل از اینکه شما را بکشند آنها را نابود کنید . این سبک بازی بسیار جذاب و بسیار هیجانی می باشد که می تواند شما را ساعت ها درگیر این بازی کند . در بازی برخی آیتم ها برای کمک به شما وجود خواهند داشت ولی تعداد آنها محدود می باشد که می توانید در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید . همچنین مبارزاتی با Boss یا رییس هایی وجود خواهد داشت که بسیار سخت تر از دشمنان عادی در بازی می باشد که شما در این مراحل باید بسیار حرفه ای و با سرعت عملی بالا دشمن را نابود کنید .
نام: Adelitas Revolution
حجم فایل: 47 مگابایت
شرکت سازنده: Hugo Raygoza
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 و بالاتر

Adelitas Revolution - v1.0

Adelita's Revolution mixes elements of roguelikes and turn-based tactical combat to create a unique experience full of action. Each time you make a move, the enemies will do the corresponding thing at the same time; so think your movements well before performing them.
Join Adelita in this adventure full of emotion to help her recover her family and discover the mysteries that are presented to her.

لینک دانلود