دانلود بازی شبیه ساز اندروید Adorable Home v1.2.3

Adorable Home نام بازی محبوب و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی شده و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی شما با صحنه ها و داستانی طنز گونه و خنده دار رو به رو خواهید شد که همراه با کلی ماجراجویی سرگرم کننده می باشد . شما در یک خانه شبیه سازی شده با تمامی جزئیات ممکن هستید و می توانید همراه با هم خانه ای خود کار های روز مره را انجام داده ، به گربه ی خود غدا بدهید ، از او مراقبت کنید ، به دنبال کار بگردید ، خانه را مرتب کنید و بسیاری کارهای متفاوت دیگر . شما باید یک زندگی کامل را کنترل کرده و داستان آن را رقم بزنید . این بازی برای افراد 3 تا ۱0 سال مناسب می باشد . شما در این بازی می توانید با افراد مختلفی وارد رابطه شده و حتی عاشق یک دیگر شده و ازدواج کنید تا داستانی جدید را رقم بزنید . اگر شما به این بازی علاقه مند شده اید حتما آن را به از سایت ما دریافت کرده و از آن لذت ببرید .
نام: Adorable Home
حجم فایل: 76 مگابایت
شرکت سازنده: HyperBeard
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3-10
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Adorable Home v1.2.3

You and your partner have just moved to a new home in the suburbs with your furry companion, an adorable cat named Snow. What to do first? Let's clean up so you can start decorating!
There's a couch, a table and a TV stand but not much else. What's missing here?! Oh... silly me, a TV of course. Let's buy that first!

لینک دانلود