تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Advanced Concepts For Electric Guitar

Advanced Concepts For Electric Guitar یک دوره آموزشی کاملا حرفه ای است برای تمام کسانی که قصد یادگیری گیتار های دیجیتال را دارند. دوره آموزشی Advanced Concepts For Electric Guitar مهم ترین مسایل و مشکلات پیشروی هر گیتاریست با هر سال سابقه را پوشش می دهد. این دوره آموزشی برای هم گروهی که به تازگی قصد یادگیری نواختن گیتار های دیجیتال را دارند و هم افراد حرفه ای و با سابقه ای که می خواهند افق دید خود را گسترش دهند و در جست و جوی ایده های جدید برای کار خود هستند بسیار سودمند خواهد بود. در ادامه این پست شما می توانید این دوره آموزشی جذاب را دریافت کنید.

دوره آموزشی Advanced Concepts For Electric Guitar یک راه جدید برای نواختن گیتار های دیجیتال توسط Daniele Gottardo، برنده جایزه بین المللی Steve Vai Award در سال 2009 در لندن را آموزش میدهد. این دوره آموزشی هم شامل فایل های ویدیویی است و هم شامل موزیک ها و هم نت ها را بهصورت فایل های PDF داراست. 2 ساعت محتوا و 100 کلاس با درجات سختی متفاوت و بیش 100 صفحه متن، مثال های نرم افزاری، فایل صوتی جداگانه برای هر یک از این قسمت ها برای آموزش و به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی تهیه شده است.

Advanced-Concepts-For-Electric-Guitar-image

مشخصات دوره آموزشی Advanced Concepts For Electric Guitar :

– دوره آموزشی کاملا حرفه ای

– یادگیری نواختن گیتار های دیجیتال

– مناسب برای هم افراد مبتدی و هم افراد حرفه ای

– تدریس توسط یکی از بهترین مدرسین

– دارا بودن فیلم آموزشی

– دارا بودن فایل های صوتی

– دارا بودن فایل های نت با فرمت PDF

مشخصات دوره آموزشی Advanced Concepts For Electric Guitar :– ژانر : آموزشی_ شرکت سازنده : Extrememusic– مدرس : Daniele Gottardo– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی و ایتالیایی– کیفیت نمایش : 576*720– فرمت فایل : VIDEO_TS + PDF Tabs + MP3 Jam Tracks– زیرنویس فارسی : ندارد
لینک دانلود