تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Adventure Park نسخه POSTMORTEM

Adventure Park بازی در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل b-Alive ساخته شده و استودیوی bitComposer Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در بازی Adventure Park پارک خود را به همان صورت که می خواهید بسازید . تصورات خود را فراتر از انتظار برده و اجازه دهید بازدیدکنندگان از پارک شما با جاذبه های غیر معقولی روبه رو شوند . نوع واکنش بازدیدکننده به شما این امکان را می دهد تا پارک خود را بهتر و جذاب تر نمایید . پارک خود را به یکی از هیجان انگیزترین پارک ها در کل دنیا تبدیل کنید . شما می توانید به دو صورت Campain Mode و یا Free Mode در 8 نقشه ی متفاوتی که در دست هست به بازی بپردازید . وجود وسایل تفریحی نظیر چرخ فلک , برج های سقوط آزاد و بسیاری موارد دیگر به جذابیت آن کمک خواهد کرد .

سایر مشخصات : از دیگر امکاناتی که می توان به پارک اضافه کرد رستوران می باشد زیرا بازدید از پارک باعث گشنگی می شود پس نیاز است تا رستورانی نیز تعبیه شود . وجود مواد غذایی متفاوت این حس را به مهمان می دهد که در خانه خود است . بهترین مدیران همیشه همه چیز را تحت کنترل دارند . برای اینکه مطمئن بشید همه چیز در پارک روال عادی خود را طی می کند باید همیشه چشمتان همه جا بوده و بر همه چیز نظارت داشته باشید . در کنار تمام شخصی سازی هایی که قادر خواهید بود تا در پارک انجام دهید نباید از سیستم جالب و سرگرم کننده گیم پلی غافل بود زیرا می تواند ساعت ها شما را بدون اینکه گذر زمان را احساس کرده باشید سرگرم سازد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Adventure Park

مشخصات بازی :نام بازی : Adventure Parkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : b-Aliveمنتشر کننده : bitComposer Gamesسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Adventure Park

لینک دانلود