تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Aegis of Earth Protonovus Assault نسخه CODEX

Aegis of Earth Protonovus Assault یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Aksys Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Aksys Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Mind Zero و XBlaze Code: Embryo را در کارنماه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و هر ساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شوند که هر کدام این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی های مانند سری محبوب Red Alert و Star craft از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Aegis of Earth Protonovus Assault یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت خود با ترکیب سبک استراتژی و اکشن موفق شده است یکی از متفاوت ترین بازی ها استراتژی سال 2016 را روانه بازار کند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در دنیایی در جریان است که مردم با خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی می کنند ، اما پس از گذشت چند سال نیروهای شیطانی وارد این قلمرو می شوند و شروع به کشتار مردم می کنند . گیم پلی این بازی یکی از نکات جالب این بازی می باشد ، سازندگان در مراحل  ساخت این بازی نقشه های بسیار بزرگی طراحی کرده اند که باعث جذابیت بیشتر این بازی شده است و باعث می شود که بازی بازان احساس واقع گرایانه ای نسبت به این بازی داشته باشند . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در طول تجربه این بازی هر چند دقیقه به ستایش جزئیات این بازی خواهید پرداخت . بازی رایانه ای Aegis of Earth Protonovus Assault یکی از بازی ها زیبادر سبک استراتژی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Aegis of Earth Protonovus Assault نسخه CODEX

مشخصات بازی Aegis of Earth Protonovus Assault :

نام بازی : Aegis of Earth Protonovus Assaultپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Aksys Gamesمنتشر کننده : Aksys Gamesسبک بازی : استراتژی – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Aegis of Earth Protonovus Assault

لینک دانلود