تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی Against the Wild 2013

Against the Wild 2013 فیلم سینمایی در ژانر ماجراجویی , خانوادگی می باشد که توسط Richard Boddington کارگردانی و نویسندگی شده است . این کارگردان تجربه ی ساخت عناوین زیادی را دارد که می توان به The Dogfather و Dark Reprieve اشاره کرد . ژاک وید یک بچه بازیگوش می باشد که همراه با خواهر کوچک خود هانا و سگ اختصاصیشان زندگی می کنند . داستان از جایی شروع می شود که هواپیمایی که آنها سوار هستند دچار نقص فنی شده و چاره ای جز فرود اضطراری در یک منطقه نیمه خطرناک ندارد . پدر و مادر او که بسیار عصبانی هستند به شدت دنبال عملیات نجات بچه ها می باشند . در طی چند روز آینده ژاک , هانا و سگ آنها Chinook باید یاد بگیرند که چه طور از توانایی ها , مهارت و غریزه ی خود استفاده کرده تا بتوانند نجات پیدا کنند .

دانلود فیلم سینمایی Against the Wild 2013

سایر توضیحات : فیلم Against the Wild 2013 در 11 مارچ 2014 منتشر شد و توانست نقدهای خوبی را کسب کند . بودجه ی ساخت 2 میلیون یورو بوده و بازیگرانی که در آن به ایفای نقش پرداخته اند CJ Adams, Erin Pitt, Natasha Henstridge می باشند شما می توانید این فیلم جذاب را در ادامه از سایت دانلود کرده و یا آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Against the Wild 2013

مشخصات دیگر فیلم Against the Wild 2013 :– ژانر : ماجراجویی – درام– کارگردان : Richard Boddington– شرکت سازنده : Universal Pictures– محصول کشور : کانادا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 114 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 0 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Against the Wild 2013

 
لینک دانلود