تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Agatha Christie The ABC Murders نسخه CODEX

Agatha Christie The ABC Murders یک بازی در سبک ماجراجویی اشاره و کلیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Microids ساخته شده است و بوسیله کمپانی Gravity Europe SAS برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . داستان بازی Agatha Christie The ABC Murders اقتباسی مستقیم از یکی از محبوب ترین اثار اگاتا کریستی می باشد در این بازی بازی باز کنترل کاراگاه معروف هرکول پوارو را بر عهده دارد و باید با مشاهده دقیق صحنه های جرم پرده از یک قتل اسرار آمیز بردارد . در سال های اخیر با انتشار عناوین بسیار موفقی در سبک اشاره و کلیک این سبک بازی دیگر تبدیل به یک سبک محبوب و جذاب در میان بازی بازان شده است به همین دلیل استدیوهای بازی سازی تصمیم گرفتند تا با دید جدیدی به این سبک نگاه کنند و به همین دلیل تصمیم گرفتند از داستان های کاراگاهی استفاده کنند زیرا این داستان ها از جذابیت بسیاری برخوردارند و یکی از ارکان اصلی این سبک داستان گیرا و قدرتمند می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی هرکول پوارو با یک دشمن جدید و بسیار قدرتمند برخورد می کند این شخص که اطلاعات زیادی در رابطه با هرکول پوارو دارد و در طول بازی متوجه می شوید که بسیار خطرناک و باهوش می باشد بی شک یکی از قدرتمندترین رقبای این کاراگاه خیالی می باشد . در طول این بازی شما به صحنه های جرم بسیاری خواهید رفت و باید با دقت بالا این صحنه ها را مورد بررسی دقیق خود قرار دهید و در پایان با یک نتیجه گیری کلی در رابطه با این صجنه ها به بخش بعدی داستان بروید یکی از نکات جالب این بازی این می باشد که تمام صحنه های جرم این بازی از طریقی به یکدیگر مرتبط هستند و اگر شما با دقت فراوان به این صحنه های جرم نگاه بیاندازید متوجه ارتباطات موجود در ان خواهید شد .

مشخصات بازی :نام بازی : Agatha Christie The ABC Murdersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Microidsمنتشر کننده : Gravity Europe SASسبک بازی : ماجراجویی – اشاره و کلیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam 

Agatha Christie The ABC Murders

لینک دانلود