تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse

Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse یک بازی در سبک نقش آفرینی – استراتژیک بوده که با داستانی به صورت ماجراجویی ترکیب شده است . آخرالزمان زامبی ها بالاخره آغاز شد! در بازی انتخاب های شما تاثیرات به سزایی میتواند داشته باشد، از آنجایی که تصمیم گیری در مورد زنده ماندن یا مرگ را خودتان با کشیدن کارت ها به چپ و راست گرفته تا گروه خود را تا آنجا که ممکن است زنده نگه دارید. تصمیم های روزانه، انتخاب سرنوشت خود، قدرت و مبارزه برای زنده ماندن از اهداف اصلی بازی Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse بوده که در ادامه به توضیح هر یک میپردازیم. وظیفه شما این است که با کشیدن کارت ها به سمت چپ یا راست روزانه تصمیمات متفاوتی را گرفته و مهم ترین و بهترین تصمیم ها را برای گروهتان انتخاب کنید. شما باید تلاش کنید تا میان دشمن و منابع محدود خود تعادل برقرار کنید. هر تصمیم شما میتواند تفاوت های بسیاری را ایجاد کند از آن جهت که میتوانید باعث زنده ماندن apocalypse شده یا باید بخشی از زامبی ها شوید. آیا شما یک قاتل ظالم و خونسرد هستید که دست به هر کاری زده تا گروه خود را زنده نگه دارد؟ آیا شما روز به روز به این امید زندگی میکنید که زامبی های بیشتری پیدا کنید؟ همه این ها بر عهده شما است منظور از این ها سرنوشت شماست، که با تصمیماتی که میگیرید آنها را خلق میکنید. سربازان از گروه در برابر زامبی ها محافظت میکنند، بزرگان هدایت گروه را برعهده داشته همچنین شما باید آب و غذا و خوراک را برای گروه خود تأمین کنید. گروه زامبی ها و انسان های خطرناک برای زنده ماندن شما یک تهدید به حساب می آیند. در این راه شما با کسانی برخورد میکنید که ممکن است قصدشان کمک به شما یا مرگ شما باشد و این شما هستید که باید تشخیص دهید که این افراد از کدام دسته هستند. بازی Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse دارای هزاران کارت فوق العاده میباشد که باید با استفاده از آنها با انبوهی از زامبی ها و انسان ها مبارزه کرده و گروه خود را زنده نگه دارید. 
نام: Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse
حجم فایل: 53 مگابایت
شرکت سازنده: Jamopolis
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: ثبت
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jamopolis
رمز فایل: www.download.ir

Alive 2 Survive: Tales from the Zombie Apocalypse - DARKZER0

The zombie apocalypse has begun! Choices matter as you swipe your way through life or death decisions to keep your group alive for as long as possible.
Swipe left or right each day to make important decisions for your group as you strive for balance between rival factions and limited resources. Each choice matters and can be the difference between surviving the apocalypse or becoming part of the zombie horde. Are you a ruthless, cold-blooded killer who will do anything to keep your group alive? Do you put preserving civilization and your way of life over the lives of individuals? Or are you just living day-to-day to enjoy whatever pleasures you can find in this zombie infested world? You make the choices that determine your fate and live the post-apocalyptic life you always dreamed of.

لینک دانلود