تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمشن کارتونی Alpha And Omega Dino Digs 2016

Alpha And Omega Dino Digs 2016 جدید ترین انیمیشن کارتونی از سری انیمیشن های Alpha And Omega می باشد که به با نام Alpha and Omega 6 نیز شناخته می شود یک انیمیشن کامپیوتری در ژانر کمدی و فانتزی می باشد که در  سال 2016 در کشور ایالات متحده امریکا ساخته شده است. انیمیشن کارتونی Alpha And Omega Dino Digs 2016 توسط کمپانی Splash Entertainment تهیه شده است و توسط Lionsgate Films نیز منتشر شده است. این انیمیشن کارتونی ششمین قسمت از فرانچایز Alpha And Omega می باشد که نویسندگانی آن نیز بر عهده Tom Kane بوده و کارگردانی آن را نیز Tim Maltby انجام داده است.

سایر توضیحات : انیمیشن کارتونی Alpha And Omega Dino Digs 2016 در 65 میلیون سال قبل رخ می دهد و در ابتدا خواهیم دید که یک رپتور ماده به نام Amy در حال فرار از دست یک T-Rex می باشد که ناگهان یک بارش شهابی از آسمان شروع می شود و در آن صورت تمامی دایناسور ها را از جمله Amy و T-Rex را از بین می برد سپس صحنه کات می شود و به زمان حاضر می آید جایی که شهاب سنگ به آنجا اصابت کرده است. این مکان به صورت یک مکان کاملا مهم برای انسان ها تبدیل شده است و آن ها در حال اکتشاف برای کشف استخوان های به جای مانده از دایناسور های ما قبل تاریخ هستند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Alpha And Omega Dino Digs 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی Alpha And Omega Dino Digs 2016 :– ژانر : انیمیشن – کمدی – فانتزی– کارگردان : Tim Maltby– شرکت سازنده : Splash Entertainment– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 47 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  HDRip– فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : Amazon 

Alpha And Omega Dino Digs 2016

لینک دانلود