دانلود بازی کامپیوتر Anima Gate of Memories نسخه CODEX

Anima Gate of Memories یک بازی در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Badland Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Badland Games یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تمرکز خود را بر روی بازی های داستان محور گذاشته است و تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Demon’s Crystals و Anima Gate of Memories را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی رایانه ای Anima Gate of Memories یکی از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی ژاپنی می باشد که در آن سازندگان با ترکیب المان های بازی های نقش آفرینی غربی و شرقی موفق شده اند یک بازی نقش آفرینی بسیار جالب و خلاقانه تهیه کنند . داستان این بازی از دو راویه متفاوت روایت می شود که باعث بوجود آمدن پیچیدگی های جذابی شده است .

سایر توضیحات : بر اثر یک حادثه ناگوار سنوشت یک دختر معصوم و یک دانشمند دیوانه با یکدیگر گره می خورد در ابتدا دختر و دانشمند که از این اتفاق بسیار خشمگین می باشند سعی می کنند که از این وضعیت خلاص شوند و به زندگی معمولی خود بازگردند ، اما پس از مدتن کوتاهی متوجه می شوند که یک موجود شیطانی بسیار بزرگ و قدرتمند قصد نابودی دنیای انها و تمام موجودات زنده ان را دارد و انها تنها افرادی می باشند که توان مبارزه با این موجودات را دارند . این بازی با دارا بودن المان های قدرتمند سبک نقش آفرینی موفق شده است یکی از درگیر کننده ترین و در عین حال جذاب ترین گیم پلی های بازی های نقش آفرینی را برای طرفداران این سبک به همراه بیاورد . بازی رایانه ای Anima Gate of Memories یکی از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Anima Gate of Memories نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Anima Gate of Memoriesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Badland Gamesمنتشر کننده : Badland Gamesسبک بازی :  نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Anima Gate of Memories

لینک دانلود