دانلود فیلم آموزشی Animation Foundations Storyboarding

Animation Foundations Storyboarding از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Dermot O’ Connor آموزش داده می شود. استوری برد یکی از مهم ترین بخش های فیلم ها و انیمیشن ها است و هنرمندان استوری برد داستان یک کارتون متحرک را بیان می کنند و از این طریق از ابتدا تا انتهای داستان مشخص می شود و هم به کارگردان و هم بازیگران کمک می کند تا بتوانند درک بهتری از انیمیشن یا فیلم داشته باشند. آن ها اسکریپت را نشان می دهند، شات ها را توضیح می دهند، اکشن ها را شرح می دهند و همچنین تداوم بین صحنه ها را نگه می دارند. در دوره آموزشی Animation Foundations Storyboarding به شما کمک می کند تا بتوانید تبدیل به یک هنرمند استوری برد شوند.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Animation Foundations Storyboarding ابتدا به شما اصول فیلم از جمله انواع شات ها، اکت ها، توالی ها و گذار ها و بسیاری  و همچنین روش هایی در رابطه با اکشن، زوایا، ترکیب، شخصیت و نمایش را نیز یاد می گیرید. موارد دیگر را نیز به شما آموزش می دهد. با دیدن فیلم ها و در کنار آن استفاده از فایل ها تمرینی موجود شما می توانید نهایت استفاده از آن را ببرید و درک عمیق تری از موضوع داشته باشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Animation Foundations Storyboarding

سر فصل های دوره آموزشی Animation Foundations Storyboarding :

– مقدمه– تکنیکی– قواعد فیلم– بوردینگ– نتیجه گیری

مشخصات فیلم آموزشی Animation Foundations Storyboarding :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Dermot O’ Connor – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 32 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Animation Foundations Storyboarding

لینک دانلود