دانلود نرم افزار محاسبات و آنالیز سوخت و احتراق فاز گاز و شیمی ANSYS Chemkin Pro

نرم افزار محاسبات و آنالیز سوخت و احتراق فاز گاز و شیمی ANSYS Chemkin Pro ، یک نرم افزار قدرتمند و پیشرفته برای مدل سازی و شبیه سازی فاز گاز و شیمی سطح ، سیستم احتراق در اتومبیل ، موتورهای جت، دیگهای بخار و تجهیزات مورد استفاده واکنش های شیمیایی مثل احتراق ، عمل کاتالیز و  واکنش های شیمیایی می باشد که محصولی مشترک از دو کمپانی ANSYS & Reaction Design می باشد که به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار ANSYS Chemkin Pro شامل پیشرفت های حل هسته ای نیز می باشد که بار شبیه سازی از چند روز تا چند ساعت یا ساعت به دقیقه برای مدل های پیچیده با مکانیسم های بزرگ و آن را به اندازه 25 برابر سریع تر از نسخه های قبلی محاسبه می کند . آرایه وسیعی از مدل های جنبشی دقیق ، سریع و قوی در نرم افزار ANSYS Chemkin Pro دیده می شود ، در آن ابزار شبیه سازی جنبشی بیشتر قابل اعتماد برای مهندسین و کاربران به حساب می آید . مهندسان می توانند به سرعت بررسی تأثیر متغیرهای طراحی بر عملکرد ، تولید گازهای گلخانه ای آلاینده و انقراض شعله ، مدل های دقیق سوخت و به دست آوردن نتایج آنها نیاز به تصمیم گیری های کلیدی توسعه محصول را بدست آورند .

ویژگی های نرم افزار ANSYS Chemkin Pro :

– مدل سازی های شیمیایی در میکرو الکترونیک ، صنایع و کارخانه های شیمیایی

شبیه سازی جنبشی بیشتر قابل اعتماد برای مهندسین و کاربران

بررسی تأثیر متغیرهای طراحی بر عملکرد ، تولید گازهای گلخانه ای آلاینده و انقراض شعله ، مدل های دقیق سوخت

– قابل نصب بر روی سیستم عامل های 64 بیتی

درباره کمپانی ANSYS, Inc :

ANSYS  وضوح و بینش به چالش های طراحی پیچیده سریع را برای مشتریان بالا می برد ، و یک کمپانی دقیق و قابل اعتماد برای شبیه سازی مهندسی به حساب می آید این کمپانی در سال 1970 بنا نهاده شده، ANSYS بیش از 2،500 مهندس حرفه ای را به استخدام خود در آورده است ، بسیاری از آنها متخصص در رشته های مهندسی مانند تجزیه و تحلیل المان محدود ، دینامیک سیالات محاسباتی ، الکترونیک و الکترومغناطیس و بهینه سازی طراحی می باشند .  مقر اصلی این شرکت در کشور آمریکا می باشد که دارای بیش از 70 مکان فروش استراتژیک در سراسر جهان با شبکه ای از شرکای کانال می باشد .

 

درباره کمپانی Reaction Design : در سن دیگو ، کالیفرنیا مستقر است ، و به بیش از 400 مشتری در بازارهای تجاری و دولتی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد ، از جمله بسیاری از شرکت های فورچون 1000. برنامه دانشگاهی منحصر به فرد ، صدها نفر از محققان دانشگاه و دانش آموزان از محصولات آن استفاده می کنند .

لینک دانلود