تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Apocalypse Partys Over نسخه HI2U

Apocalypse Partys Over یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Izyplay Game Studio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Izyplay Game Studio یکی از استودیوهای بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Apocalypse Partys Over را به عنوان اولین تجربه خود در بازی سازی منتشر کرده است . سبک اکشن یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشند ، در سال های اخیر با انتشار بازی های موفقی در این سبک مانند سری محبوب Call Of Duty و سری محبوب TAKEN این سبک وارد مرحله جدیدی شده است . امروزه شما می توانید بازی های بسیاری را بیابید که از ترکیب سبک اکشن با سایر سبک های محبوب تبدیل به یکی از پدیده های بازی های رایانه ای شده اند . بازی رایانه ای Apocalypse Partys Over یکی از همین سبک ها می باشد که سازندگان سبک اکشن را با بازی های دو بعدی ترکیب کرده اند و یک تجربه ناب برای طرفداران این سبک پدید آورده اند .

سایر توضیحات : در این بازی سازندگان سعی داشته اند با وارد کردن المان های طنز به این سبک قدیمی این سبک را دچار تحولات زیادی کنند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که آنها در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . شخصیت اصلی این بازی که جانسون نام دارد می تواند از اکثر وسایل موجود در دنیا به عنوان سلاح استفاده کند و دشمنان خود را در یک شرایط کمدی ، خشونت امیز از پای در اورد . گرافیک هنری این بازی با دارا بودن سبک کمدی موفق شده است یک فضای کمیک و بسیار مفرح برای بازی بازان به ارمغان بیاورد . صداگذاری و اهنگ سازی این بازی بی شک یکی از بهترین صداگذاری های بازی های چند سال اخیر می باشد . بازی رایانه ای Apocalypse Partys Over یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Apocalypse Partys Over نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : Apocalypse Partys Overپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Izyplay Game Studioمنتشر کننده : Izyplay Game Studioسبک بازی :  اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Apocalypse Partys Over

لینک دانلود