تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار آی ورک برای مک Apple iWork 2018.1

به روز رسانی :

1397/03/08 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار آی ورک برای مک Apple iWork ، مجموعه ای از ابزار های قدرتمند برای ساخت اسناد ، صفحه گسترده،  و نمایش هایی زیبا بر روی کامپیوتر های مکینتاش می باشد که به تازگی نسخه ی جدید آن توسط کمپانی Apple منتشر شده است . نرم افزار Apple iWork دارای سه ابزار Keynote ، Numbers و Pages می باشد که در ادامه راجب هر کدام توضیحاتی داده می شود .

نرم افزار Apple Numbers : یک نرم افزار قدرتمند برای ایجاد صفحات گسترده می باشد که نسخه ی جدید آن به تازگی توسط کمپانی مشهور Apple برای کامپیوتر های مکینتاش منتشر شده است . در نرم افزار Apple Numbers می توانید با یکی از قالب های انتخاب شده به چک کردن لیست ، ایجاد فاکتور ، ماشین حساب وام مسکن ، اضافه کردن جداول ، نمودارها ، متن و تصاویر در هر نقطه بر روی بوم بپردازید . توسط این نرم افزار می توانید به نوشتن مقاله های مختلف بپردازید و آن را با استفاده از نمودار ها ، عکس ها و اشکال گرافیکی کامل کنید . نرم افزار Apple Numbers دارای بیش از 250 توابع قدرتمند است تحریک و تشجیع اطلاعات خود با ستون جدید تعاملی ، نوار، پراکنده و نمودار حبابی امکان پذیر میباشد . در این نرم افزار به صورت خودکار فرمت سلول بر اساس شماره ، متن ، تاریخ و مدت زمان انجام می شود . و با یک موتور محاسبه اعداد سریع تر از قبل انجام میپذیرد .

 

نرم افزار Apple Pages : یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای ایجاد اسناد زرق و برق دار در کوتاه ترین زمان با صفحه های جدید برای واژه پرداز در کامپیوتر های مک که به تازگی نسخه ی جدید آن توسط کمپانی مشهور Apple منتشر شده است . نرم افزار Apple Pages دارای یک طراحی خیره کننده جدید ، ابزار نوشتن جدید و بهبود در عملکرد آن می باشد . در این نرم افزار می توانید یک قالب دلخواه را با استفاده از فونت ، سبک های مختلف ، ابزارهای متعدد و … طراحی کنید و همچنین می توانید به راحتی تصاویر ، فیلم ها ، نمودارهای مختلفی را به آن اضافه کنید . دسترسی سریع به اشکال زدایی متن ، رسانه های مختلف ، جداول ، نمودارها و گزینه های اشتراک گذاری از ویژگی های خوب نرم فازار Apple Pages می باشد . در این نرم افزار می توانید اسناد خود در را ePub ، مایکروسافت ورد و فرمت PDF صادر کنید .

نرم افزار Apple Keynote : یک برنامه ی فوق الاده برای ساختن (Presentation) و ایجاد اسناد شگفت انگیز ، صفحات گسترده و سخنرانی های مختلف . این نرمر افزار به صورت یکپارچه بین مک و iOS پشتیبانی می شود و همچنین با مایکروسافت پاورپوینت سازگاری دارد .

  

Apple iWork

لینک دانلود