تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Archer Hunting Zombie v1.0.1

Archer Hunting Zombie نام بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . شما در آخرین نبرد و جنگ برای بقای انسان ها هستید و اگر بتوانید در جنگ با تبدیل شوندگان به زامبی هایی خونخوار برنده شوید بقای انسان و بشریت ادامه می یابد و اگر نه نسل انسان ها منقرض خواهد  شد و تنها سلاحی که شما با آن به جنگ می روید تیر و کمان می باشد . در هر مرحله شما کمان خود را در دست خواهید داشت و باید با زامبی ها که تعداد انبوهی دارند جنگیده و آنها را از پای در آورید تا به مراحل بعدی دست پیدا کنید . شما می توانید با انجام مراحل بازی امتیاز هایی را برای خود جمع کرده و کمان های جدیدتر و قوی تر همینطور با قابلیت های بیشتری را خریداری کرده تا از پس مراحل سخت بازی بر بیایید . شما باید بر روی سرعت عمل و دقت خود کار کرده تا بتوانید این زامبی ها را با این تعداد بالا از بین ببرید . محیط بازی بسیار واقع بینانه طراحی شده تا حس هیجان بیشتری به بازیکنان داده شود . گرافیک بازی بالا و همینطور سه بعدی می باشد . بازی دارای سطح های زیاد و چالشی می باشد که ساعت های زیادی شما را سرگرم خود خواهد کرد .
نام: Archer Hunting Zombie
حجم فایل: 65 مگابایت
شرکت سازنده: Hyper Squad Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Archer Hunting Zombie - v1.0.1

Play Archer Hunting Zombie City Last Battle 3D the most challenging zombie hunter game you can play on Play Store for FREE.
Its a last battle for the mankind to survive into post apocalyptic city and scavenge and survive by zombie killing. Use your archer skills for zombie hunt and save few citizen left in the city. Fight the undead creature walking across city like a dead plague. Defend yourself by hunting all undead zombies. Live in the apocalyptic world and fight in the last battlefield of mankind. Protect your friends who are collecting weapons, food and supply to escape the apocalypses city. Enter in to modern world at war against the undead zombies army.

لینک دانلود