دانلود بازی کامپیوتر Arma 3 Jets نسخه CODEX + آپدیت 1.72

به روز رسانی :

1396/04/03 آپدیت 1.72 همراه با پک الحاقی نسخه CODEX اضافه شد.

در آسمان های بی کران به پرواز در بیایید و با بهترین هواپیماها و جت های موجود در جهان پرواز کنید و با استفاده از نسل جدید سیتسم ها هدف گیری دشمنان خود را در بازی Arma 3 Jets نابود کنید. در این بازی شما در نقش یک خلبان هستید و باید با استفاده از اعداف تعیین شده دشمان خود را شناسایی کنید و آنها را با خاک یکسان کنید. در بازی Arma 3 Jets شما می توانید از جت های جدید و به روز استفاده کنید. برای مثال F/A-181 Black Wasp II یک جت نسل پنجم تک سرنشین است که به موتور دوگانه مجهز است. این جنگنده قادر است تا در هر نوع آب و هوایی به مبارزه بپردازد. همچنین می توانید از قابلیت هوا به زمین این جنگنده برای مبارزه با اهداف زمینی استفاده کنید. همچنین این گونه به نوعی طراحی شده است تا بتواند رنج وسیعی از اسلحه های مختلف را حمل کند. نمونه های دیگری از این جنگنده ها به نام های To-201 Shikra،A-149 Gryphon و Sentinel از بیشمار جت هایی هستند که در این بازی می توانید از آنها برای نیل به اهداف خود استفاده کنید.

سایر توضیحات: بازی Arma 3 Jets یکی از جدیدترین عناوین سری بازی های Arma III است که به تازگی به بازار عرضه شده است. این بازی همانند نسخه های پیشین خود از گرافیک فوق العاده بهره می برد و صحنه سازی های این بازی بدون شک جزو بهترین ها در نوع خود هستند. بازی Arma 3 Jets توسط شرکت بسیار معروف Bohemia Interactive برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود Arma 3 Jets جدید

این نسخه از بازی شامل DLC های زیر است:

Arma 3 Maps Arma 3 Zeus Arma 3 Karts Arma 3 Helicopters Arma 3 DLC Bundle Arma 3 Marksmen Arma 3 Samples Arma 3 Apex Arma 3 Jets Arma 3 DLC Bundle 2 Arma 3 Malden

مشخصات بازی Arma 3 Jets :

نام بازی : Arma 3 Jets

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Bohemia Interactive

منتشر کننده : Bohemia Interactive

سبک بازی : استراتژیک – شبیه ساز – استراتژیک

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

شما از این پس می توانید بازی های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

Arma 3 Jets

لینک دانلود