تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Army Men Collection GoG Classic نسخه I_KnoW

Army Men یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی The 3DO Company طراحی و ساخته شده و در سال 1998 توسط کمپانی 2K Games برای پلتفرم PC روانه بازار شد . هر ارتشی برای آنکه بتواند در میدان نبرد فتوحات بسیاری داشته باشد نیازمند رهبری بزرگ است ، حتی ارتشی از جنس پلاستیک ! در این بازی شما به عنوان یک گروهبان به ایفای نقش می پردازید که وظیفه راهنمایی سربازان را در یک بازی اکشن و تاکتیکال برعهده دارد . درست است که بازی در سال 1998 ساخته شده و در نگاه اول یک بازی ساده به نظر می آید اما سعی کنید این تصورات را از ذهنتان پاک کنید زیرا Army Men یکی از بزرگترین بازی های استراتژیک است که بدون برنامه ریزی و دقت نداشتن به جزئیات هرگز پیروزی در آن میسر نخواهد شد .

سایر توضیحات : Army Men یکی از بازی های نوستالژیک که وجود شخصیت های پلاستیکی آن را متمایز کرده است و باعث شده تا کسانی که حتی برای یکبار ، این بازی را تجربه کرده اند هرگز خاطراتشان از این بازی را فراموش نکنند . وجود بیش از 28 ماموریت در سه چارچوب مختلف ، وجود وسابل نفلیه متفاوت مانند جیپ ، تانک و کامیون های باری ، امکان داشتن پشتیبانی هوایی و نابود ساختن مخالفان با حملات هوایی مرگبار ، استفاده از نیروهای چترباز و شناسایی هوایی برای ضربه زدن به دشمن ، امکان استفاده از سلاح هایی با قدرت تخریب زیاد مانند توپ ، مسلسل و نارنجک تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

نسخه Collection GoG Classic موارد زیر را شامل می شود :– Army Men– Army Men II– Army Men: Toys in Space (Army Men 3)

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Army Men Collection GoG Classic نسخه I_KnoW

 

مشخصات بازی Army Men Collection :

نام بازی : Army Men Collectionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 1998شرکت سازنده : The 3DO Companyمنتشر کننده : 2K Gamesسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : GOG– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Army Men Collection

لینک دانلود