تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ashes of the Singularity Turtle Wars نسخه CODEX

Ashes of the Singularity Turtle Wars یک بازی در سبک استراتژی ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment ساحته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های استراتژی گذاشته است و تاکنون موفق به ساخت بازی های استراتژی موفق بسیاری مانند Ashes of the Singularity و Dead Man’s Draw شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش سال های اخیر بوده اند . سبک استراتژی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و در همین راستا استودیوهای بازی سازی هر روز دست به خلق بازی های استراتژی جدید و خلاقانه ای می زنند . در این بازی مانند سایر بازی های استراتژی شما کنترل تعداد زیادی از نیروهای زمین را برعهده دارید تا بتوانبد با استفاده از آنها و مدیریت صحیح آنها انسان ها را در این نبرد عظیم و خانمان سوز هدایت کنید . بازی رایانه ای Ashes of the Singularity Turtle Wars یکی از بازی های استراتژی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی انسان ها به واسطه تکنولوژی پیشرفته ای که بدست آورده اند می توانند به سایر سیاره ها سفر کرده و در انجا سکونت کنند ، اما پس از مدت کوتاهی انسان ها با خطرات بسیاری در فضا روبرو می شوند ، در همین راستا شما به عنوان یکی از بزرگترین فرماندهان نیروهای انسان ها باید با استفاده از تمام نیروهای موجود در زمین و مدیریت آنها شروع به ساخت نیروهای بیشتر و دفاع از انسان ها در برابر نیروهای متخاصم کنید . نقشه های این بازی بسیار بزرگ می باشد به طوری که باعث می شود شما تنوع بسیاری در نبردها داشته باشید . سازندگان برای بیشتر کردن تنوع بازی تعداد بسیار زیادی ایتم وارد بازی کرده اند که شما باید با مدیریت صحیح آنها پیروز میدان شوید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ashes of the Singularity Turtle Wars نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Ashes of the Singularity Turtle Warsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی :  استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Ashes of the Singularity Turtle Wars

لینک دانلود