دانلود بازی Assassins Creed III Remastered نسخه FitGirl

به روز رسانی :

1398/01/21 نسخه FitGirl - Day 1 Patch + All DLCs + AC Liberation اضافه شد .
Assassins Creed III یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که در سال 2012 توسط کمپانی Ubisoft ساخته و توسط همین کمپانی برای پلتفرم های Playstation 3 ، xbox 360 ، Wii U و Microsoft Windows منتشر شد . Assassins Creed III پنجمین نسخه از ماجراهای این بازی می باشد که منتشر شده است . هدف این بازی روایت یک داستان تاریخیست که تا حدی بر اساس واقعیت می باشد . داستان سری بازی های Assassins Creed درباره قرن ها مبارزه بین Assassin ها برای صلح و بدست آوردن اراده آزاد با تمپلارها که خواهان صلح از طریق کنترل هستند می باشد . داستان فریم در قرن بیست و یکم مشخص شده و شخصیت اصلی سریال دزموند مایلز است که با کمک یک ماشین به نام Animus، خاطرات اجدادش را برای یافتن راهی برای جلوگیری از آخرالزمان 2012 به یاد می آورد. دنیای Assassin’s Creed III از نوع جهان باز و نوع گیم پلی از نوع سوم شخص می باشد . تمرکز این بازی بر روی استفاده از توانایی های مبارزه و مخفی کاری دسموند و کانر برای از بین بردن اهداف و کشف محیط ارائه شده است .  کانر قادر است آزادانه در قرن 18 شهر نیویورک و مرز آمریکا را کشف کند تا ماموریت های جانبی را دور از داستان اصلی انجام دهد . این بازی همچنین دارای یک مولفه چند نفره است، که به بازیکنان امکان می دهد که برای تکمیل اهداف انفرادی و تیم، از جمله ترور و جلوگیری از تعقیب، به طور آنلاین رقابت کنند .

مقایسه assassins creed iii و assassins creed iii remasterd

مشخصات بازی Assassins Creed III :نام بازی : Assassins Creed IIIپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2012شرکت سازنده : Ubisoftمنتشر کننده : Ubisoftسبک بازی : اکشن ، ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Ubisoft

Assassins Creed III Remastered - FitGirl

Relive the American Revolution or experience it for the first time in Assassin's Creed® III Remastered, with enhanced graphics and improved gameplay mechanics. Plus, Assassin's Creed Liberation Remastered and all solo DLC content are included.

لینک دانلود