تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Asteroid Bounty Hunter

Asteroid Bounty Hunter یک بازی اکشن ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Just1337 Studio ساخته شده است . این بازی جدید ترین ساخته این استودیو می باشد ، این استودیو پیش از این عنوان ShipLord را در سال 2015 ساخته است که این بازی یکی از بازی های قدرتمند ماجراجویی در سال 2015 بوده است . بازی Asteroid Bounty Hunter یک بازی در سبک شوتر می باشد که دارای جنبه های قدرتمند و جذاب بازی های شوتر به همراه نکات اصلی بازی های ماجراجویی و نقش آفرینی می باشد . در این بازی شما در نقش خلبان یک سفینه فضای می باشید که در جریان یک جنگ عظیم فضایی قرار گرفته اید و باید برای نجات کهکشان و رهایی انسان ها از سرنوشتی بدتر از مرگ دست به فداکاری های زیادی بزنید .

سایر توضیحات : در این بازی شما باید با استفاده از سفینه فضایی خود وارد نبردهای عظیم بازی شده و به مبارزه با دشمنان خود بپردازید ، شما با پیشروی در طول بازی موفق به یافتن سفینه های جدید و سلاح های جدید خواهید شد و باید با استفاده از این سلاح ها نبرد را به پیش برده و پیروز میدان شوید . سازندگان در این عنوان توجه خاصی به گرافیک هنری بازی داشته اند و موفق شده اند که یک عنوان با جزئیات بالا و گرافیک بسیار چشم نواز طراحی کنند . گیم پلی این بازی به مانند سایر عناوین اکشن دارای یک گیم پلی درگیر کننده و جذاب می باشد در این بازی سازندگان سعی کرده اند که با استفاده از آیتم های متنوع و تعداد بالای سلاح و یک سیستم مبارزه بسیار پرسرعت بازی باز را تا لحظه آخر راضی نگاه دارند . یکی از نکات جالب این بازی سیستم آپگرید جالب و متنوع هواپیماهای این بازی می باشد که در نوع خود بسیار جالب و خلاقانه می باشد ، شما با گذراندن هر مرحله می توانید سفینه خود را آپگرید کرده و در نهایت سفینه خود را تبدیل به یک کشتی جنگی قدرتمند خواهید کرد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Asteroid Bounty Hunter

مشخصات بازی :نام بازی : Bear Simulatorپلتفرم : Microsoft windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Farjay.comمنتشر کننده : Farjay.comسبک بازی  : شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Asteroid Bounty Hunter

لینک دانلود