دانلود فیلم مستند Attenboroughs Life That Glows 2016

Attenboroughs Life That Glows 2016 نام فیلم مستند می باشد که توسط استودیوی Ammonite Films ساخته شده است . بسیاری موجودات شگفت انگیز در جهان پیرامون ما وجود دارد که با دیدن آنها محصورشان می شویم . اگر کسی تا به حال پروانه ی آتشین دیده باشد درک می کند که زیبایی او تحت تاثیر هیچ طلسم خاصی نیست . از موجودات زیبا و نورانی در کف اقیانوس ها تا آسمان ها موجودات شگفت انگیزی زندگی می کنند که در این فیلم مستند به بررسی زندگی آنها پرداخته شده است . برای شروع این سوال پیش می آید که هر حیوان چگونه نور خود را تامین می کند . تا به امروز پاسخ به این پرسش غیر ممکن بود تا با ظهور تکنولوژی و پیشرفت آن حقیقت نور وجودی این حیوانات کشف شد . یکی از ابزارهای قابل توجه استفاده از دوربین های پیشرفته می باشد که به دانشمندان و فیلم سازان این امکان را می دهد تا ویژگی های منحصر به فردی از این موجودات و رازهای آنها پیدا کنند . ابزار بعدی که بسیار به کمک جمع آوری اطلاعات از این موجودات کمک کرده استفاده از زیر دریایی ها در اعماق اقیانوس و در کنار محل زندگی آنها می باشد .

دانلود فیلم مستند Attenboroughs Life That Glows 2016

سایر توضیحات : مستند Attenboroughs Life That Glows 2016 توسط Joe Loncraine کارگردانی شده است و Loncraine به همراه Martin Dohrn وظیفه ی نویسندگی آن را بر عهده داشتند . Loncraine که یک مستند ساز موفق می باشد تاکنون در کارگردانی و تهیه کنندگی 5 عنوان مشارکت داشته است و می توان از Terra Mater و Hot Cities به عنوان بهترین کارهای این کارگردان نام برد . David Attenborough نیز در این فیلم مستند به جلوی دوربین رفته است .

دانلود فیلم مستند Attenboroughs Life That Glows 2016

مشخصات فیلم مستند Attenboroughs Life That Glows 2016 :

– ژانر : مستند– کارگردان : Joe Loncraine– نویسنده : Joe Loncraine , Martin Dohrn– استودیوی سازنده : Ammonite Films– محصول کشور : انگلستان– تاریخ انتشار : 9 می 2016– مدت زمان : 60 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Attenboroughs Life That Glows 2016

لینک دانلود