تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects

AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects از سری فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Eric Chappell با بیش از 20 سال تجربه در زمینه کار با نرم افزار های مهندسی و به ویژه پروژه های سه بعدی تدریس می شود. در دوره آموزشی AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects همان گونه که از نام آن نیز مشخص است به شما بخشی از نرم افزار اتوکد که مربوط به طراحی و ساخت فضا های شهری سه بعدی به ویژه ساخت و طراحی پروژه های عمرانی مسکونی را آموزش می دهد. در این دوره آموزشی نحوه استفاده درست از ابزار Civil 3D را برای کامل کردن و توسعه یک پروژه طراحی مسکونی را یاد می گیرید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects مدرس Eric Chappell هر آنچه که درباره parcels و lot grading به آن نیاز دازید را آموزش می دهد که این امر کمک شایانی به شما می کند تا بتوانید به یک طراح حرفه ای در زمینه پروژه های شهری تبدیل شوید. شما یاد می گیرید که چگونه parcel ها را ویرایش کنید، بسیازید، برچسب بزنید و … که این امر باعث می شود تا شما استفاده موثر تری در طراحی و ارائه لایه های مختلف داشته باشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects

سرفصل های دوره آموزشی AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects :– مقدمه– شروع– ساخت Parcels– ویرایش Parcels– نمایش و حاشیه نویسی Parcels– استایل های Parcels– درجه بندی مشخصات فیلم آموزشی AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Eric Chappell– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 12 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : نداردزیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

AutoCAD Civil 3D Designing Residential Projects

لینک دانلود