تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی AutoCAD Electrical Essential Training

AutoCAD Electrical Essential Training یکی از جدید ترین و بهترین فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که در آن به شما نحوه کاربرد AutoCAD در بخش الکتریکی و مهندسی برق را به شما آموزش می دهد. دوره آموزشی AutoCAD Electrical Essential Training توسط Shaun Bryant تدریس می شود که دارای سابقه ای بیش از 26 سال سابقه در زمینه کار با نرم افزار های AutoCAD و Autodesk Revit در صنعت را در کارنامه خود دارد. AutoCAD Electrical یکی از قدرتمند ترین بخش های اتوکد می باشد که برای طراحان و مهندسان برق ابزار طراحی خودکار برای طراحی سیم بندی، مدار ها، ماژول های PLC، پنل ها، داده ها و برنامه زمانی را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار تنها بخش کوچکی است که اتوکد به شما ارائه می کند و علاوه بر این موارد شما می توانید از امکانات دیگر آن استفاده کنید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی AutoCAD Electrical Essential Training به گونه ای طراحی شده است تا حتی کسانی تازه کار هستند به سرعت و موثر AutoCAD Electrical 2017 را یاد بگیرند. Shaun Bryant ابتدا رابط کابری را به شما آموزش می دهد، سپس در طی یک دوره آموزشی گام به گام به شما یاد می دهد که چگونه انواع طرح ها و نمودار های دقیق الکتریکی را از ابتدا رسم کنید. از دیگر مواردی که در این دوره اموزشی شم یاد می گیرید می توانیم به آموزش طراحی دیاگرام سیم کشی، قرار دادن ترمینال ها و اجزا، استفاده از نماد های PLC در دیاگرام نردبانی، انجام سیم کشی نقطه به نقطه، ساخت علایم و نماد های شخصی، افزودن حاشیه نویسی مثل عنوان بلوک ها برای رسم و نحوه گرفتن گزارش اشاره کرد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

AutoCAD Electrical Essential Training

سر فصل های دوره آموزشی AutoCAD Electrical Essential Training :– معرفی– بررسی رابط کاربری– مدیریت فایل ها و گزینه ها– ناوبری در رسم– استفاده از فایل های پروژه– شماتیک: سیم تنها و قطعات– شماتیک: سیم کشی چند گانه و مدارات– ویرایش دستورات AutoCAD Electrical– کار با پنل رسم– کار با ترمینال ها– استفاده از نماد های PLC– استفاده از سیم کشی نقطه به نقطه– ساخت نماد ها– عنوان بلوک های AutoCAD Electrical– گزارش AutoCAD Electrical– تنظیمات و قالب ها– استفاده از ابزار های به روز شده رسم– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی AutoCAD Electrical Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Shaun Bryant– مدت زمان آموزش : 7 ساعت و 24 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

AutoCAD Electrical Essential Training

لینک دانلود