تبلیغات
اصیل ها

اصیل ها

داستان سه خانواده خون‌آشام اصیل در نیواورلئان...

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود نرم افزار طراحی قطعات مکانیکی Autodesk Inventor HSM Pro 2017

نرم افزار طراحی قطعات مکانیکی Autodesk Inventor HSM Pro 2017 ، نام یکی دیگر از محصولات شرکت بزرگ اتودسک است که به تازگی نسخه ی جدید آن منتشر شده است .  نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2017 با سیستم CAM / CAD کاملا یکپارچه شده است . نسخه HSM یک افزودنی به نرم افزار Inventor و Inventor LT می باشد . این نرم افزار به طراحان ، مهندسان و برنامه نویسان CNC سرعت طراحی در زمینه قطعات ماشین به طور مستقیم می دهد . از ویژگی های قدرتمند نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2017 شبیه ساز Simulation است که شما پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود . طراحی در نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2017 به صورت 2D و 3D انجام می پذیرد و کاربران می توانند طرح های صنعتی خود را به بهترین شکل طراحی کنند . در عرض چند دقیقه با استفاده از ابزارهای مختلف می توانید در نرم افزار کار کنید .

ویژگی های نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2017 :

– نرم افزاری قدرتمند برای طراحان ، مهندسان و برنامه نویسان CNC

– یکپارچگی با سیستم CAM / CAD

یک راه حل واقعا یکپارچه برای تولید

استراتژی toolpath پیشرفته برای ماشینکاری با راندمان بالا

– بالا بردن بهره وری

– پشتیانی از سیستم های 64 بیتی

– شبیه ساز Simulation :

پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود .

 

– شبیه سازی کالا Stock Simulation :

شبیه سازی کالا به شما اجازه می دهد تا شما کالای واقعی را از یک بلوک جامد از مواد برداشته و بصورت خودکار و برای شفت و گیره تیک بزنید . سپس مدل جامد را می توان توسط رنگ آمیزی محیط از آن جا کرد . همچنین با استفاده از هدف مقایسه ویژگی بخش های محل استراحت و اسکنه کردن با استفاده از رنگ های مختلف برجسته می شود . همچنین می توانید از Tooltaph در این قسمت استفاده کرد .

 

– ویرایشگر Inventor HSM Edit

این نسخه شامل ویرایشگر نیز می شود . شما می توانید تعدادی از کدهای CNC را با توابع خاص از جمله خط شماره renumbering ، دامنه یاب XYZ و فایل مقایسه کنید . همچنین ویژگی های یک لینک DNC برای قابل اعتماد کردن RS-232 ارتباط با انواع کنترل های

Autodesk Inventor HSM Pro 2017

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
7000 تومان
نسخه Autodesk Inventor HSM Pro 2017 x64
خرید
لینک دانلود