تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Maya 2019 Mac

به روز رسانی :

1398/01/26 نسخه Autodesk Maya 2019 اضافه شد.

 Autodesk Maya 2018 یک نرم افزار بسیار کاربردی برای افرادی که در زمینه مدل سازی سه بعدی و همچنین متحرک سازی در رایانه مشغولند طراحی و ساخته شده است. کاربران با استفاده از این نرم افزار قادرند طرح هایی با تنوع بیشتر را با سرعتی زیاد طراحی کنند. همچنین قادر خواهید بود در ساخت انیمیشن و تصاویر متحرک از این نرم افزار پرقدرت استفاده کنید. از ویژگی های این نرم افزار وسعت ابزارها و Workflow هایی است که به منظور ساخت کاراکترهای مختلف استفاده می شود که بوسیله آنها می توان بسیار ساده و سریع به خلق طرح و ایده پرداخت. علاوه بر وجود این ابزارها، ابزارهای متنوع و بسیاری جهت تغییر شکل و ویرایش کاراکترها فراهم شده است تا بی نظیر بودن این نرم افزار از همه جهات حفظ شود.

سایر مشخصات : این نرم افزار در زمینه ساخت کاراکترهای انیمیشنی و فیلم سازی بسیار عملی و قدرتمند می باشد. همچنین قابلیت هایی نظیر ویرایش انیمیشن ها و افزایش سرعت در ساخت انیمیشن این نرم افزار را متمایز کرده است. از دیگر امکانات موجود افزودن صدا و موسیقی با روش های بسیار ساده و دقیق و سریع می باشد که در این نرم افزار وجود دارد. Autodesk Maya با پشتیبانی از Multi-threading و algorithmic speed-ups  کارایی سخت افزارهای مدل سازی را افزایش می دهد و در هرچه بهتر کردن محصول نهایی کمک شایانی می کند. این نرم افزار که دارای محیطی کاربر پسند و بصری و ساده می باشد محصول شرکت بزرگ Autodesk می باشد که اکنون با تمام امکانات در اختیار شما کابران عزیر می باشد.

Autodesk Maya 2019

ویژگی های نرم افزار Autodesk Maya :

– مدلسازی چند ضلعی پیشرفته

– پشتیبانی از ابزارهای NURBS

– دارای قابلیت Toon Shader

– دارای قابلیت طبیعی کردن مدل ها از لحاظ فیزیکی و بصری با استفاده از قابلیت mental ray Shaders

– هماهنگی و پشتبانی با سایر نرم افزارهای مدل سازی و شبیه سازی

– امکان ترکیب عناصر دوبعدی با مدل های سه بعدی

– قابلیت استفاده از زبان های برنامه نویسی نظیر C++ و Python

– و صدها ویژگی منحصر به فرد که در این مجموعه بی نظیر گرد آمده است.

Autodesk Maya 2019 Mac

Make it with Maya computer animation software. Maya® 3D animation, modeling, simulation, and rendering software provides an integrated, powerful toolset. Use it for animation, environments, motion graphics, virtual reality, and character creation.

لینک دانلود