دانلود بازی کامپیوتر Bank Limit Advanced Battle Racing نسخه CODEX

Bank Limit Advanced Battle Racing یک بازی در سبک مسابقه ای است که توسط استودیوی Tastee Beverage Studios, LLC ساخته شده است و برای پلتفرم PC و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . در این بازی شما با سفینه خود به رقابت و مسابقه دادن با سفینه های دیگر می پردازید . سرعت سفینه شما بسیار زیاد است و شما در محیط های کاملا و پر پیچ و خم به مسابقه دادن با سفینه های دیگر می پردازید .

سایر توضیحات : شما می توانید سفینه حریفان خود را با اسلحه لیزری که در سفینه تان وجود دارد منهدم کنید و همچنین آنها نیز می توانند سفینه شما را منهدم کنند پس باید سعی کنید تا  تیرهایشان به سفینه شما برخورد نکند . اگر سفینه تان منهدم شود بعد از چند ثانیه دوباره به بازی بر می گردید ولی از رقیب هایتان عقب می افتید و دوباره باید سعی کنید تا از سفینه آن ها جلو بزنید . سرعت سفینه ها در این بازی می تواند از  5,000 مایل تا 10,000 مایل بر ثانیه برسد پس دقت کنید که سفینه تان با ساختمان ها برخورد نکند . دو اصل مهم برای پیروز شدن در این بازی داشتن دقت و سرعت است ، اگر بی دقتی کنید هیچ وقت برنده نخواهید شد . این بازی شامل 3 محل برای مسابقه و رقابت و 9 نوع اسلحه لیزری مختلف است که می توانید برای منهدم کردن سفینه حریف از آن ها استفاده کنید. با بازی کردن بیشتر می توانید اجزای سفینه خود را ارتقاع دهید تا بتوانید در مسابقه ها هر چه سریع تر پیروز شوید . این بازی برای افرادی که عاشق سرعت هستند به شدت توصیه می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Bank-Limit-Advanced-Battle-Racing.Header.www.download

 

مشخصات بازی Bank Limit Advanced Battle Racing :

نام بازی : Bank Limit Advanced Battle Racing پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Tastee Beverage Studios, LLC منتشر کننده : Tastee Beverage Studios, LLC سبک بازی : مسابقه ای نوع فایل : ISO حجم فایل : 1.4 گیگابایت لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه فرمایید .

Bank Limit Advanced Battle Racing

لینک دانلود