تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی مک The Banner Saga 2 نسخه ACTiVATED

The Banner Saga 2 بازی در سبک استراتژیک , نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی Stoic ساخته شده و استودیوی Versus Evil این بازی را برای پلتفرم Mac منتشر کرده است . بازی The Banner Saga 2 که برنده ی بهترین بازی ماجراجویی نیز شده است بار دیگر برگشته . این بازی حماسی که نقش آفرینی در آن حرف اول را می زند در مورد ماجراجویی بین دو جهان شکسته می باشد . تصمیمات جسورانه ی رهبری , استفاده ی عاقلانه از منابع و تاکتیک های نبرد ماهرانه این تضمین را به شما می دهد تا قبیله ی وایکینگ خود را زنده نگه دارید . نسخه ی پیشین این بازی توانسته بود که نظر منتقدین را به خود جلب کند و در این نسخه نیز توانست موفقیت ها را تا حدودی تکرار کند .

سایر توضیحات : گیم پلی زیبای The Banner Saga 2 به صورت 2D یا همان دو بعدی می باشد که در کنار آن انیمیشن ها و جلو های ویژه به صورت کلی با پیشرفت هایی روبه رو بوده است . موسیقی متن این عنوان نیز نامزد جایزه Austin Wintory شد . انتخاب بازیکنان به شدت بر روی روایت تاثیرگذار خواهد بود شما هر تصمیمی که در نسخه ی قبلی این عنوان گرفته باشید تاثیرات آن را در نسخه ی جدید نیز مشاهده خواهید کرد . کارکترهای جدید و مسابقات فراوانی اضافه شده است و این امکان را به شما می دهد تا ماجراجویی خود را با کارکترهای جدیدی پیش ببرید . سیستم استراتژیک های بازی پیشرفت های بیشتری داشته و شما باید بازی را با دقت بسیاری پیش ببرید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Banner Saga 2

مشخصات بازی :نام بازی : The Banner Saga 2پلتفرم : Macزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stoicمنتشر کننده : Versus Evilسبک بازی : استراتژیک , نقش آفرینینوع فایل : DMGلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Banner Saga 2

لینک دانلود