تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Banzai Escape نسخه PLAZA

Banzai Escape یک بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازی سازی XenoAisam ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی XenoAisam یکی استودیوی بازی سازی تازه تاسیس می باشد که این بازی را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . داستان بازی در کمپانی به نام Amino corp می باشد که یک کمپانی چند ملیتی و بسیار بزرگ می باشد و شروع به انجام یک سری آزمایش های غیر قانونی کرده است ، در همین راستا دولت که از این آزمایشات باخبر شده است و تصمیم دارد جلوی این فعالیت های شیطانی را بگیرد گروهی از زبده ترین نیروهای ویژه خود را برای بررسی ساختمان اصلی این کمپانی به آنجا ارسال می کند ، نیروهای ویژه پس از ورود به ساختمان متوجه می شوند که این مکان مملو از تله های خطرناک و اتفاقات غیر منتظزه می باشد . بازی رایانه ای Banzai Escape یکی از بازی های جذاب در سبک اکشن می باشد .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی بصورت ریل شوتینگ می باشد در این سبک بازی ها بازی باز کنترل حرکت شخصیت اصلی بازی را بر عهده ندارد و باید تمام تمرکز خود را بر روی دشمنان بازی بگذارد تا هنگامی که آنها وارد تصویر شدند انها را از پای در اورد ، سازندگان برای جذاب تر کردن این بازی یک سیستم زمانی به بازی اضافه کرده اند تا شما برای کامل کردن هر مرحله یک زمان معین داشته باشید و به این ترتیب هیجان بازی بیشتر می شود . گرافیک هنری و کیفی این بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد . موسیقی متن این بازی نیز بسیار هماهنگ با بازی می باشد و باعث بیشتر شدن جذابیت بازی شده است . این بازی دارای سخ کارکتر اصلی می باشد که هرکدام اسلحه ها و قدرت های خود را دارند که این مسئله باعث جذابیت بسیار بالای این بازی در میان بازی بازان شده است . بازی Banzai Escape یک بازی جذاب و دیدنی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Banzai Escape نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Banzai Escapeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : XenoAisamمنتشر کننده : XenoAisamسبک بازی : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Banzai Escape

لینک دانلود