تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Batman The Telltale Series برای PS3 و XBox360

Batman The Telltale Series یکی از بازی های سبک ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Telltale Games طراحی و ساخته شده و در تاریخ 2 آگوست 2016 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم های PS3 و XBox360 روانه بازار شده است . داستان بازی بر اساس سری کتاب های کمیک بتمن نوشته Bob Kane و Bill Finger به رشته تحریر درآمده است . در این بازی شما در قالب شخصیت بتمن به ایفای نقش می پردازید ، کسی که به عنوان یک ابرقهرمان شناخته شده است اما جنبه دیگری به نام بروس وین دارد . به گفته Kevin Bruner به عنوان مدیر عامل شرکت Telltale Games ، زمان میان دو وجه شخصیت اصلی بازی تقسیم شده است اما این آزادی عمل برای پلیر وجود دارد تا در شرایط مختلف میان بروس وین و بتمن یکی را انتخاب نماید . در این نسخه که روایت جدیدی از بازی را به معرض نمایش می گذارد ، شاهد تفسیر تازه ای از جهان پیرامون در زمان فعلی خواهیم بود که با هیچیک از شخصیت های بتمن در بازی ، فیلم و حتی کمیک های منتشر شده در چند سال اخیر ، ارتباطی ندارد . داستان بازی چند سال پس از آنکه بروس تصمیمش را برای تبدیل شدن به بتمن گرفت ، نشان می دهد . همین موضوع باعث شد تا داستان و گیم پلی دچار انعظاف پذیری بیشتری شود و پلیر به راحتی بتواند فارغ از هر ارتباط روایتی ، بر شخصیت اصلی بازی کنترل کافی را داشته باشد . همانند بازی های قبلی کمپانی Telltale games که تصمیمات بر روند بازی تاثیرگذار بودند ، این بازی نیز از قاعده مستثنی نبوده و انتخاب های شما در هر مرحله ، حرف اول را می زند . در این نسخه شاهد صحنه های اکشن بسیاری خواهیم بود که با سبکی منحصر به فرد طراحی شده اند و شباهت بسیاری به بازی های دیگر Telltale دارند که در آنها از وقایع زمان سریع استفاده شده است .

سایر توضیحات : کمپانی سازنده ویژگی جدیدی به نام Crowd play را در این بازی معرفی کرده است که در بازی های قبلی این کمپانی به چشم نمی خورد . Crowd play این امکان را به پلیر می دهد تا مخاطبان خود را با استفاده از یک لینک به وب سایت Telltale با یک کد منحصر به فرد برای شرکت در فرایند تصمیم گیری در طول بازی دعوت کند . این موضوع باعث می گردد تا در شرایط سخت و بحرانی ، پلیر با توجه به رای هایی که این مخاطبان داده اند ، تصمیم درست را اتخاذ کند ، همانطور که گفته شد انتخاب درست حرف اول را می زند زیرا ممکن است با یک حرکت غلط دوستی به دشمنی بدل شود و در نهایت شاهد مرگ او باشید . این بازی که قرار است در 5 قسمت منتشر شود ، شامل تحقیقات دنباله داری خواهد بود که این اجازه را به پلیر می دهد تا با استفاده از مهارت های کارآگاهی بتمن ، داستان بازی را پیش ببرد .

 

دانلود بازی Batman The Telltale Series برای PS3 و XBox360

مشخصات بازی Batman The Telltale Series :

نام بازی : Batman The Telltale Series پلتفرم : PS3 و XBox360 زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Telltale Games منتشر کننده : Telltale Games سبک بازی : ماجراجویی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : PS Store  

Batman The Telltale Series

لینک دانلود