تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

Bayonetta

Bayonetta بازی در سبک اکشن و هک اسلش می باشد که توسط استودیوی PlatinumGames ساخته شده و استودیوی Sega این بازی را در سال 2009 برای پلتفرم PS3 منتشر کرد . بازی Bayonetta الهام گرفته از معنی خود آن یعنی جادوگری که از قدرت های خود استفاده می کند تعبیر می شود . بازی داری گیم پلی بسیار هیجان انگیز بوده که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد . وقایع بازی در یک شهر خیالی به نام Vigrid در اروپا در جریان است . کارکتر اصلی بازی همان Bayonetta نام دارد که یک جادوگر است و پس از آنکه 500 سال در خواب بوده به یکباره بیدار شده و بدون اینکه چیزی از حافظه اش به یاد بیاورد و نمی داند که چه فردی هست و دقیقا کجا قرار دارد .

سایر توضیحات : گیم پلی بازی Bayonetta به صورت سوم شخص و تک نفره می باشد . کارگردانی این اثر بر عهده ی کارگردان بازی موفق Devil May Cry بوده است از این رو با یک گیم پلی هیجان انگیز روبه رو هستیم . تنوع سلاح در بازی بسیار زیاد می باشد و شما بسته به نوع مبارزه خود می توانید از طیف گسترده ی آنها استفاده کنید . در بازی های Hack & Slash سرعت و دقت عمل حرف اول را می زند از این رو شما باید همیشه دقت لازم را در هنگام مبارزات داشته و از فنون مختلفی استفاده کنید . دنیای بازی دنیای میان خیر و شر است شاید نمونه های زیادی از این دست داستان ها را در بازی های مختلف دیده باشیم ولی به جرات می توان گفت که روایت بایونتا بسیار بی نظیر بوده و هنوز هم پس از گذشت چندین سال از انتشار آن هنوز هم جز یکی از بهترین بازی های Hack & Slash می باشد .

نام بازی : Bayonetta

پلتفرم : PS3

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2009

شرکت سازنده : PlatinumGames

منتشر کننده : Sega

سبک بازی : اکشن , هک اسلش

نام فایل : BLUS30743

لینک مرتبط : Wikipedia

 

Bayonetta

لینک دانلود