Bayonetta

Bayonetta بازی در سبک اکشن و هک اسلش می باشد که توسط استودیوی PlatinumGames ساخته شده و استودیوی Sega این بازی را در سال 2009 برای پلتفرم PS3 منتشر کرد . بازی Bayonetta الهام گرفته از معنی خود آن یعنی جادوگری که از قدرت های خود استفاده می کند تعبیر می شود . بازی داری گیم پلی بسیار هیجان انگیز بوده که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد . وقایع بازی در یک شهر خیالی به نام Vigrid در اروپا در جریان است . کارکتر اصلی بازی همان Bayonetta نام دارد که یک جادوگر است و پس از آنکه 500 سال در خواب بوده به یکباره بیدار شده و بدون اینکه چیزی از حافظه اش به یاد بیاورد و نمی داند که چه فردی هست و دقیقا کجا قرار دارد .

سایر توضیحات : گیم پلی بازی Bayonetta به صورت سوم شخص و تک نفره می باشد . کارگردانی این اثر بر عهده ی کارگردان بازی موفق Devil May Cry بوده است از این رو با یک گیم پلی هیجان انگیز روبه رو هستیم . تنوع سلاح در بازی بسیار زیاد می باشد و شما بسته به نوع مبارزه خود می توانید از طیف گسترده ی آنها استفاده کنید . در بازی های Hack & Slash سرعت و دقت عمل حرف اول را می زند از این رو شما باید همیشه دقت لازم را در هنگام مبارزات داشته و از فنون مختلفی استفاده کنید . دنیای بازی دنیای میان خیر و شر است شاید نمونه های زیادی از این دست داستان ها را در بازی های مختلف دیده باشیم ولی به جرات می توان گفت که روایت بایونتا بسیار بی نظیر بوده و هنوز هم پس از گذشت چندین سال از انتشار آن هنوز هم جز یکی از بهترین بازی های Hack & Slash می باشد .

نام بازی : Bayonettaپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2009شرکت سازنده : PlatinumGamesمنتشر کننده : Segaسبک بازی : اکشن , هک اسلشنام فایل : BLUS30743لینک مرتبط : Wikipedia 

Bayonetta

لینک دانلود