تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bear Simulator نسخه Codex

Bear Simulator یک بازی شبیه ساز می باشد که توسط کمپانی Farjay.com ساخته شده است . این استودیو که یک استودیو تازه تاسیس می باشد بازی Bear Simulator را به عنوان اولین بازی خود روانه بازار کرده است . در این بازی بازی باز شاهد یکی دیگر از بازی های شبیه ساز می باشد که در سال های اخیر در تعداد زیاد و تنوع بالا ساخته شده اند . پس از موفقیت چشم گیر بازی هایی مانند Euro truck Simulator ، Goat Simulator و بازی تحسین شده Rock Simulator بازی بازان توجه ویژه ای به این سبک نشان دادند و در ادامه سازندگان بازی های رایانه ای شروع به ساخت انواع مختلف این بازی ها کردند . در  این بازی بازی باز کنترل یک خرس را برعهده دارد و باید این خرس را در محیط وحش راهنمایی کند و او را از خطرات مختلف بگذراند .

سایر توضیحات : در این بازی شما کنترل یک خرس را برعهده دارید و باید با توجه به نیازهای خرس او را کنترل کرده و کارهایی از قبیل غذا دادن و پیدا کردن سرپناه را انجام دهید . سازندگان برای ایجاد هیجان بیشتر و انگیزه بیشتر برای بازی بازان از المان های بازی های ماجراجویی و نقش آفرینی استفاده کرده اند . شما می توانید با خرس خود به نقاط مختلف جنگل محل زندگی خود سفر کرده و با گشت و گذار در این محیط بزرگ مواد اولیه مناسب برای زندگی خود پیدا کنید . در این بازی شما می توانید با پیدا کردن مکان مناسب برای خود محل زندگی خود را تغییر دهید و به مکان امن تر و یا خطرناک تری سفر کنید ، زیرا در جنگل محل زندگی شما خطرات زیادی برای شما وجود دارد شما به عنوان یکی از قدرتمند ترین موجودات جنگل زندگی می کنید اما در طول بازی خطرات بسیاری در کمین شما هستند که باید از آنها دوری کرده و روز خود را به سلامت به پایان برسانید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Bear Simulator نسخه Codex

مشخصات بازی :نام بازی : Bear Simulatorپلتفرم : Microsoft windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Farjay.comمنتشر کننده : Farjay.comسبک بازی  : شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط :Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Bear Simulator

لینک دانلود